Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236
BMB SERWIS powstał przy przedsiębiorstwie BMB Technologie specjalizującym się w sprzedaży nowoczesnych wysokojakościowych urządzeń remontowo-budowlanych.

Oferujemy Państwu usługi wynajmu i naprawy urządzeń niezbędnych przy pracach posadzkarskich, tynkarskich i malarskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości agregaty malarskie i tynkarskie, piły do cięcia betonu, zagęszczarki, zacieraczki, pompy i inne urządzenia niezbędne do wykonywania prac remontowo-budowlanych.

Spełniamy oczekiwania Klientów, poszukujących kompleksowo wyposażonego serwisu, w którym można zarówno wypożyczyć wysokiej jakości sprzęt, jak i skorzystać z usługi naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Każdy nasz Klient może liczyć na szczegółowe informacje o każdej dostępnej w wypożyczalni maszynie. Długoletnie doświadczenie i bogata wiedza naszych pracowników gwarantują Państwu profesjonalne doradztwo. Chętnie podpowiemy, jakie urządzenie warto wybrać do określonych zastosowań oraz zaproponujemy Państwu najlepsze warunki naprawy uszkodzonego sprzętu. Możecie Państwo liczyć na naszą solidność i zaangażowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sprzętu budowlanego oraz usług serwisowych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Sumiennie odpowiemy na każde pytanie.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A