Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Agregat do tynków strukturalnych

Tynki strukturalne należą do grupy tynków ozdobnych. O ich walorach dekoracyjnych decydują szczególne właściwości, które pozwalają na uzyskanie określonego efektu wizualnego. Tynki strukturalne mogą być stosowane w pomieszczeniach oraz jako tynki elewacyjne. To uniwersalne rozwiązanie, które łączy względy estetyczne z zaletami praktycznymi. Tynk strukturalny dostępny jest w bardzo różnych wzorach i kolorach. Ogromną rolę w przypadku wzoru widocznego na tynku odgrywa rodzaj kruszywa zastosowanego w danej masie tynkowej, w szczególności zaś jego wielkość. To od wielkości pojedynczych ziaren kruszywa zależy uzyskiwany efekt 3D.

Chcąc uzyskać wyraźny i bardziej przestrzenny wzór powinniśmy więc wybierać tynki z dodatkiem większych ziaren. Podczas aplikacji tynku strukturalnego bardzo pomocy okazuje się agregat. Jednak nie każdy agregat tynkarski jest przeznaczony do pracy z masami tynkarskimi z kruszywem. Dlatego przed rozpoczęciem prac wykończeniowych warto upewnić się, czy agregat którym dysponujemy poradzi sobie z tynkiem strukturalnym. W przeciwnym razie może się okazać, że masa tynkarska nie będzie odpowiednio przygotowana do aplikacji, co może mieć bezpośredni wpływ na uzyskany efekt wizualny.

Agregat do tynków strukturalnych – zakup czy wynajem?

Dla większości firm budowlano-remontowych zakup agregatu do tynków strukturalnych jest inwestycją. Jeśli jednak nie pracujemy z tynkami strukturalnymi na co dzień, a agregat niezbędny jest nam tylko na potrzeby danej realizacji warto rozważyć jego wynajem. Wynajmując agregat do tynków strukturalnych mamy gwarancję, że urządzenie jest przeznaczone do pracy z określoną masą tynkarską oraz pewność jego gotowości do pracy. Za serwis oraz sprawność agregatu odpowiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

Agregat do tynków strukturalnych na wynajem – Warszawa i okolice

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych oferujemy agregaty do tynków strukturalnych na wynajem. W ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone do aplikacji różnych systemów wykończeniowych - od tynków strukturalnych, przez nakładanie szpachli mineralnych i akrylowych, aż po aplikację zabezpieczeń antyogniowych. Agregaty do tynków strukturalnych oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu budowlanego do planowanych prac. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferowane maszyny budowlane udostępniamy klientom w ramach wynajmu krótkoterminowego, z możliwością przedłużenia okresu najmu.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A