Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236
Silomat MAI 4 YOU
Silomat MAI 4 YOU
Urządzenie podawczee MAI 4 you wraz z silosami opadowymi lub kontenerami służy do załadunku maszyn do przerobu, np. pompy mieszającej . Urządzenie podawcze MAI jest więc idealnym wstępem do nowoczesnej technologii przerobu materiałów.

MAI 4 YOU pozwala uniknąć czasochłonnego rozładunku, przenoszenia, rozrywania i wsypywania materiału z worków dzięki temu, że materiał jest transportowany w zamkniętym systemie bezpośrednio do maszyny do przerobu. Wydajność można dodatkowo zwiększyć dzięki opcjonalnej sprężarce, dzięki czemu nawet ciężkie produkty mogą być transportowane na duże odległości.

Dodatkowo  MAI może zostać rozbudowany o możliwość przerobu materiału z worków. Dzięki opcjonalnemu wyciągowi można odfiltrować zwykle wydostający się pył, umożliwiając racjonalną i czystą pracę.

Urządzenie podawcze MAI  może być dostarczone w wersji przenośnej, przejezdnej jako przyczepa do samochodu osobowego lub jako przenośnik blokowy zamontowany na silosie.
Zobacz numer do doradcy
Zobacz numer WYNAJEM
Zobacz numer SPRZEDAŻ
Zobacz numer SERWIS

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A