Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236
Agregat tynkarski Putzmeister P13 EMR-KA 230
Agregat tynkarski Putzmeister P13 EMR-KA 230
Wyposażenie seryjne P13: 2-cylindryczna sprężarka, mieszalnik, mieszadło w leju, standardowy agregat natryskowy śr. nim. 35, sito skrzynkowe śr. nom. 10, hamulec najazdowy do samochodów ciężarowych dla dop. prędkości 80 km/h, narzędzia i złącze do samochodu ciężarowego


W zestawie: Wąż fi 50 - 20 mb - 2 szt.

Wąż fi 35 - 20 mb - 1 szt.

Lanca natryskowa - 1 szt

Agregaty tynkarskie Putzmeister

Agregaty tynkarskie Putzmeister to urządzenia odznaczające się wysoką sprawnością oraz komfortem użytkowania, co przekłada się na efektywność prac tynkarskich. Wykorzystując agregat P13 możemy szybko i sprawnie aplikować produkt na powierzchnie, w tym także na powierzchnie w trudno dostępnych miejscach.

Putzmeister P13 to agregat tynkarski wyposażony w mechaniczny napęd pompy, przeznaczony do wykonywania najcięższych prac. Urządzenie bazuje na pracy pompy tłokowej do mieszkania i podawania ciężkich zapraw budowlanych przygotowywanych bezpośrednio na placu budowy. Agregat P13 obsługuje zaprawy o uziarnieniu do 10mm, co czyni go maszyną do prawie wszystkich tynków i zapraw.

Konstrukcja urządzenia gwarantuje jego wysoką wydajność przy jednoczesnej odporności na zużywanie się. Dzięki temu Agregat tynkarski Putzmeister P13 jest niezawodny. Urządzenie odznacza się również prostotą obsługi, dzięki czemu może być efektywnie wykorzystywane także przez operatorów nie posiadających wcześniejszego doświadczenia z agregatami tynkarskimi marki Putzmeister. Wśród licznych zalet oferowanego agregatu na uwagę zasługuje również niski koszt użytkowania, co pozwala ograniczyć do minimum koszty związane z wykonywaniem określonych prac tynkarskich.

Agregaty tynkarskie Putzmeister P13 - zastosowanie

Agregat tynkarski Putzmeister P13 jest dedykowany do pracy z mieszkankami przygotowywanymi bezpośrednio na placu budowy, jak i workowanymi tynkami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Sprawdza się w aplikacji: zapraw betonowych, tynku szlachetnego, tynku izolacyjnego, tynku cementowego, tynku cementowo-wapiennego, lekkich zapraw murarskich, jastrychu płynnego.
Zobacz numer do doradcy
Zobacz numer WYNAJEM
Zobacz numer SPRZEDAŻ
Zobacz numer SERWIS
Dane techniczneTyp pompy: mechaniczna pompa tłokowa KA 230

Natężenie pompowania: 30-90 l/min

Ciśnienie pompowania: 40 bar.

Zasięg pompowania: do 300 m

Wysokość pompowania: do 100 m

Sprężarka: 2 cylindrowa sprężarka, 3,5 bar. wydajność zasysania 300 l/min.

Silnik napędowy: Silnik elektryczny 400V, 7,5 kW przy 2900 obr./min.

Ciężar: 1000 kg

Długość: 3530 mm

Szerokość: 1640 mm

Wysokość: 1450 mm

Wysokość napełniania: 1300 mm

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A