Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236
Zacieraczka EIBESTOCK EPG 400
Zacieraczka EIBESTOCK EPG 400
Zacieraczka EPG 400 Zacieraczka EPG 400 to nowoczesna poręczna maszyna wykożystywana na szeroką skalę w pracach budowlanych. Stosuje się ją do szybkiego wygładzania tynków wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonanych z zapraw gipsowych, jak i cementowo-wapiennych. Jednak to nie wszystko, co potrafi zacieraczka EPG 400. Wystarczy zastosować wyposażenie dodatkowe, by urządzeniem można było również szlifować, polerować, zdzierać, czyścić i wykańczać różnego rodzaju powierzchnie. Satysfakcji z użytkowania zacieraczki dopełnia fakt zastosowania trwałej i niezawodnej przekładni. Z kolei niewielka masa urządzenia gwarantuje szerokie zastosowanie zacieraczki w pracy wielu profesjonalnych brygadtynkarskich i malarskich. Daj się zaskoczyć. Zobacz, ile potrafi ta zacieraczka!
Zobacz numer do doradcy
Zobacz numer WYNAJEM
Zobacz numer SPRZEDAŻ
Zobacz numer SERWIS
Dane techniczne
  • Wstępna obróbka - 60-80 m2/godz.
  • Wykańczająca obróbka - 70-90 m2/godz.
  • Drapanie - 70-80 m2/godz.
  • Szlifowanie różnych powłok malarski - 70-90 m2/godzagregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A