Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Serwis maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego

BMB Serwis to marka oferująca swoim Klientom wysokiej jakości usługi związane z wynajmem, naprawą oraz serwisem sprzętu budowlanego. Wszystkie usługi serwisowe świadczymy na rzecz klientów prywatnych i biznesowych, zapewniając profesjonalną usługę na każdym etapie współpracy z naszym serwisem. Usługi serwisowe realizujemy w naszym warsztacie zlokalizowanym na terenie miasta Warszawa. Do współpracy zachęcamy przede wszystkim klientów z Warszawy i najbliższej okolicy. Nasz serwis maszyn budowlanych obsługuje również zgłoszenia serwisowe z terenu całej Polski, przy czym naprawa maszyn budowalnych i sprzętu każdorazowo odbywa się w warsztacie BMB Serwis.

Jeśli interesuje Państwa serwis sprzętu budowlanego lub naprawa maszyn budowlanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.


Serwis agregatów malarskich – kompleksowa naprawa maszyn budowlanych renomowanych producentów

Oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis agregatów malarskich tłokowych i membranowych marek TITAN, Wagner, Graco, Cambell HAusfelld oraz Sinauer. Naprawa agregatów malarskich przeprowadzana jest w oparciu o oryginalne części zamienne, gwarantujące wysoką sprawność serwisowanego urządzenia i jego przedłużoną żywotność.

Jako profesjonalny serwis sprzętu budowlanego zapewniamy również serwis agregatów i maszyn tynkarskich producentów takich jak PFT, Kaleta, M-Tec, MAI, Mixer oraz MAKK. Usługom serwisowym i naprawczym poddajemy także miksokrety i pompy do betonu producentów takich jak: Putzmeister oraz Brinkmann, BMS , Uelzner, Utiform.


Przeglądy serwisowe i naprawy – więcej niż serwis agregatów malarskich

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego stale rozszerzamy zakres oferowanych usług serwisowych i naprawczych, jak również listę marek, z którymi współpracujemy. To sprawia, że nasz serwis maszyn budowlanych oraz serwis sprzętu budowlanego jest chętnie wybierany zarówno przez klientów profesjonalnych, jak i osoby prywatne.

Zapewniając kompleksową obsługę serwisową w zakresie przeglądów technicznych oraz napraw sprzętu budowlanego obsługujemy także silosy dla producentów tynków i wylewek. Przeglądy silosów wykonujemy na terenie miasta Warszawa, a po wcześniejszym ustaleniu również w innych lokalizacjach na terenie kraju.


Wynajem sprzętu budowlanego

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wynajem sprzętu budowlanego i urządzeń znanych i cenionych producentów. W naszym sortymencie znajdziecie Państwo rozwiązania marek, takich jak Brinkmann , Festool, Protool, Kaleta, Kreber, Putzmeister, Titan, Wagner, Project, Deutz. Ich wybór gwarantuje wysoką wydajność urządzeń, łatwość ich obsługi, a co najważniejsze bezpieczeństwo pracy niezależnie do warunków.


Wypożyczalnia sprzętu zastępczego

W sytuacji, kiedy naprawa agregatów malarskich lub innych urządzeń budowlanych nie może zostać przeprowadzona do ręki zapewniamy wypożyczenie urządzenia zastępczego na czas trwania naprawy. Usługi wypożyczalni sprzętu zastępczego kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, którym zależy na terminowości oraz jakości prowadzonych robót remontowo-budowlanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie ograniczyć do minimum przestoje spowodowane awarią sprzętu oraz koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych.

Zachęcamy do współpracy z serwisem sprzętu budowlanego BMB Serwis.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A