Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Ubijarka do betonu

Ubijarka do betonu (popularny wibrator do betonu) to urządzenie służące do zagęszczania samodzielnie przygotowanego betonu. Ubijarka umożliwia pozbycie się z rozrobionego produktu niepożądanych pęcherzyków powietrza, co przeciwdziała rozwarstwianiu się mieszanki i zwiększa wytrzymałość produktu gotowego.

Wibrator do betonu to nieodłączny element wyposażenia palcu budowy. Jeśli jednak zlecenia z wykorzystaniem samodzielnie przygotowanego betonu realizujemy okazjonalnie lub planujemy wyłącznie budowę obiektu mieszkalnego lub użytkowego na własne potrzeby zakup ubijarki jest dla nas niepotrzebnym wydatkiem. O wiele bardziej korzystny będzie wynajem urządzenia.

BMB SERWIS to profesjonalna wypożyczalnia specjalistycznego sprzętu budowlanego. W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór wibratorów do betonu dedykowanych do pracy w różnych konfiguracjach. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu wyłącznie markowe urządzenia znanych i cenionych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że praca z naszymi urządzeniami przebiega bez najmniejszych zakłóceń, a roboty budowlane są wykonywane na najwyższym poziomie.

Obok oferowania maszyn budowlanych na wynajem zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz pomoc w wyborze urządzeń o parametrach optymalnych do wykonania zaplanowanych prac.

Od czego zależy koszt wynajmu ubijarki do betonu?

Koszt wynajmu wibratora do betonu jest uzależniony do wielu czynników, dlatego usługi związane z wynajmem specjalistycznych maszyn budowlanych każdorazowo wyceniamy indywidualnie. Naszą wycenę opieramy o:

  • specyfikację wynajmowanego urządzenia,
  • okres najmu,
  • historię Klienta.

Jako wypożyczalnia maszyn i urządzeń jesteśmy partnerem w biznesie dla wielu przedsiębiorstw reprezentujących branżę remontowo-budowlaną. Korzystne warunki współpracy z naszą wypożyczalnią oraz konkurencyjne ceny wynajmu maszyn budowlanych decydują o tym, że wielu naszych Partnerów rezygnuje z zakupu osprzętu takiego, jak wibrator czy ubijarka do betonu na rzecz jego regularnego wynajmu.

Na korzystne warunki współpracy z naszą wypożyczalnią możecie Państwo liczyć niezależnie od tego, czy jesteście stałymi Klientami BMB SERWIS, czy ze względu na prowadzoną działalność z naszych usług korzystacie sporadycznie.

Wszystkich zainteresowanych wibratorem do betonu na wynajem zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Wibrator do betonu na wynajem: Zasięg oferty

Usługi wypożyczalni sprzętu budowlanego kierujemy o klientów biznesowych i indywidualnych z terenu miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. W razie potrzeby pomagamy z organizacją terminowego transportu urządzeń oraz ich dostawą na plac budowy.

Nasze ubijarki do betonu znajdują zastosowanie zarówno w przypadku realizacji projektów budowlanych, jak i użytkowych oraz komercyjnych. Obsługujemy inwestycje niezależnie od skali, każdorazowo dostarczając sprzęt zgodnie z wymaganą specyfikacją.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A