Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Pistolet do malowania

Pistolet do malowania

W ofercie BMB SERWIS znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnego sprzętu malarskiego – tak do zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Jednym z urządzeń, które można u nas wynająć jest profesjonalny pistolet do malowania, z którym nakładanie farb każdego typu jest o wiele prostsze i szybsze. To wygodne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, które przeprowadzają remont domu czy mieszkania na własną rękę, jak i dla firm budowlanych, które potrzebują niezawodnego sprzętu, który sprawdzi się nawet przy dużym obciążeniu.

Dlaczego warto wynająć pistolet do malowania, korzystając właśnie z naszej oferty?

BMB SERWIS zapewni Państwu:
  • możliwość wynajmu sprzętu najlepszych producentów urządzeń malarskich – dysponujemy szerokim wyborem modeli, które dostosowane są do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych przy wykorzystaniu różnych typów farby,
  • fachowe doradztwo – nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie pistolety malarskie, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb,
  • rozsądne warunki cenowe – wynajem zawsze jest tańszą opcją niż zakup, a my dodatkowo staramy się, by nasze stawki były jak najbardziej konkurencyjne w stosunku do innych firm,
  • sprawne udostępnienie zamówionego sprzętu – często nawet „od ręki”,
  • profesjonalną pomoc techniczną – objaśnimy, jak używać pistoletów malarskich, by najlepiej wykorzystać ich potencjał podczas wykonywania prac malarskich.
Korzystając z oferty naszej firmy, mają Państwo pewność, że zagwarantujemy możliwość wynajmu najlepszego sprzętu malarskiego, który znacznie usprawni wykonanie prac – nawet na szeroką skalę. Zachęcamy zatem do kontaktu – wystarczy zadzwonić bądź napisać, by uzyskać detaliczną ofertę, przygotowaną zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami.

Od czego zależy cena wynajmu pistoletu do malowania?

Ostateczny koszt wynajmu pistoletu do malowania jest uzależniony od wielu czynników. Do najważniejszych zaliczamy:
  • wybrany model pistoletu malarskiego,
  • okres wynajmu pistoletu do malowania,
  • ogół wynajmowanych przez Klienta urządzeń i maszyn.
Cieszymy się, że darzą nas Państwo zaufaniem i regularnie korzystają z naszej oferty. Dla stałych Klientów wypożyczalni sprzętu malarskiego BMB SERWIS przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy, w tym korzystne warunki cenowe.

Wynajem pistoletów do malowania ścian w konkurencyjnych cenach pozwoli Państwu na realizację usług na najwyższym poziomie z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnych warunków finansowych.

Wynajem pistoletów malarskich: Zasięg oferty wypożyczalni

BMB SERWIS to wypożyczalnia działająca na terenie miasta Warszawa. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Stolicy, jak również klientów z terenu całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. Wśród naszych stałych Klientów nie brakuje firm remontowych i remontowo-budowalnych, które regularnie sięgają po sprzęt najwyższej jakości.

Wybierając pistolety malarskie znanych i cenionych marek uzyskujecie Państwo możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pistolety malarskie w połączeniu z wysokiej klasy agregatami do malowania zapewniają równomierne krycie opracowywanych powierzchni, wysoką wydajność oraz szybką pracę. To wszystko przekłada się na zadowolenie Państwa klientów.

Nowoczesne pistolety do malowania: Jak wybrać najlepszy?

Pistolety do malowania różnią się parametrami technicznymi. Znaleźć można między nimi zarówno modele dostosowane do prac w mieszkaniach, jak i te bardzo zaawansowane, idealne dla profesjonalistów. Dodatkowo oferujemy pistolety do malowania dedykowane do rozpylania produktu o zróżnicowanej gęstości i strukturze, co pozwala na efektywne wykorzystywanie pistoletów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, także do malowania elewacji. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do tego, które pistolety do malowania z naszej oferty zapewnią uzyskanie odpowiednich efektów – prosimy o kontakt. Nasi doradcy służą pomocą i uczciwymi poradami. W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb możemy zaproponować wynajem pistoletów malarskich, jak również wynajem pistoletów do malowania wraz z agregatami do malowania. Zapraszamy do współpracy!

Zalety stosowania pistoletów do malowania: Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe niesie za sobą liczne zalety. Główną jest z pewnością szybkość prac, która jest nieporównywalnie większa niż w przypadku malowania ręcznego. Bardzo ważną zaletą malowania natryskowego z wykorzystaniem pistoletów do malowania ścian – niezależnie od tego, czy planujemy skorzystać z kompresora czy agregatu do malowania – jest równomierna powłoka malarska, z którą jesteśmy w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc bez efektu niedomalowania czy zacieków spowodowanych nałożeniem zbyt grubej warstwy farby.

Agregaty wyposażone w pistolety do malowania mają naprawdę szerokie spektrum zastosowań. Bardzo dobrze sprawdzają się do malowania farbami ściennymi lateksowymi, akrylowymi, emulsyjnymi, emaliami, impregnatami do drewna, lakierobejcami, olejami do drewna i emaliami antykorozyjnymi. Szerokie spektrum zastosowań pistoletów z agregatami pozwala na obsługę zróżnicowanych powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości efektu finalnego w postaci gładkiej i wolnej od niedoskonałości powłoki malarskiej.

Obok pistoletów dedykowanych do pracy z agregatami dostępne są również urządzenia przeznaczone do pracy samodzielnej. Pistolety do malowania natryskowego pozwalają uzyskać niespotykaną gładkość malowanych powierzchni, tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Urządzenia nadają się do malowania farbami emulsyjnymi, akrylowymi i lateksowymi. Na rynku dostępne są również pistolety do malowania różnego typu farbami fasadowymi. Wysokiej jakości pistolety do malowania ścian pozwalają na regulację strumienia farby, dzięki czemu możemy dobrać grubość powłoki malarskiej do indywidualnych potrzeb.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A