Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Szlifierki do gipsu

Szlifowanie gipsu to usługa, która ma na celu usunięcie z powierzchni ścian i sufitów niedoskonałości. Ręczne szlifowanie gipsu jest czasochłonne i bardzo uciążliwe, przede wszystkim ze względu na pył, który unosi się w pomieszczeniu i osiada na różnych elementach. Alternatywą dla ręcznego szlifowania gipsu jest szlifowanie maszynowe z wykorzystaniem szlifierki do gipsu. Dzięki wydajnym materiałom ściernym szlifierki do gipsu charakteryzują się wysoką skutecznością, co przekłada się na tempo prac. Dodatkową zaletą pracy z dobrą szlifierką jest wyposażenie urządzenia w odkurzacz, których pochłania większość pyłu gipsowego już na etapie szlifowania.

 

Szlifierka do gipsu – dlaczego warto?

Korzystanie ze szlifierki do gipsu pozwala znacząco skrócić czas niezbędny do wyszlifowania pomieszczenia, jednocześnie zapewniając o wiele wyższą skuteczność i precyzję działania niż w przypadku robót wykonywanych ręcznie. Praca ze szlifierką jest również mniej uciążliwa, ze względu na mniejszą ilość pyłu gipsowego unoszącego się w pomieszczeniu. Wśród wielu zalet szlifierki do gipsu na uwagę zasługuje cierność materiałów, którą możemy zarządzać adekwatnie do etapu prac dobierając materiały ścierne o odpowiedniej gramaturze.

Szlifierki do gipsu są dostępne w wielu różnych wariantach. Szczególną popularnością cieszą się urządzenia wyposażone w teleskopowe rączki, dzięki którym z łatwością docieramy do trudnodostępnych miejsc, jednocześnie unikając konieczności pracy na drabinie lub ograniczając ją do absolutnego minimum – teleskopowa rączka pozwala operatorowi stojącemu na podłodze dotrzeć do wysoko położonych powierzchni, jednocześnie gwarantując ich prawidłowe opracowanie.

Szlifierki do gipsu na wynajem – Warszawa i okolice

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych oferujemy Państwu wysokiej jakości szlifierki do gipsu na wynajem. W asortymencie posiadamy urządzenia charakteryzujące się łatwością obsługi oraz wysoką wydajnością, co przekłada się na szybką i sprawną pracę niezależnie do wielkości pomieszczenia. Dla jeszcze łatwiejszej i przyjemniejszej pracy proponujemy wynajem szlifierek wyposażonych w odkurzacze zasysające pył gipsowy już na etapie szlifowania. W ofercie posiadamy szlifierki z teleskopowymi rączkami, dzięki którym operatorzy urządzeń z łatwością docierają nawet do trudnodostępnych miejsc. Pragnąc zapewnić naszym Klientom jak najwyższą jakość świadczonych usług oferujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, który poddajemy regularnym kontrolom i serwisujemy. To stanowi gwarancję udostępniania Państwu urządzeń sprawnych, wysoko wydajnych, a co najważniejsze bezpiecznych w użytkowaniu.