Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregaty tynkarskie
Agregat tynkarski – wynajem

Jeżeli interesują Państwa wysokiej jakości maszyny tynkarskie, takie jak agregat do tynków lub agregat do tynku strukturalnego – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W BMB SERWIS proponujemy wynajem agregatów tynkarskich. Agregaty do tynkowania to niezawodne urządzenia renomowanych producentów przeznaczone do szybkiego i dokładnego tynkowania. Dzięki nam mają Państwo dostęp do nich w bardzo atrakcyjnych cenach, bez konieczności kupowania własnej maszyny do tynków, do przeprowadzenia robót.

 

Wypożyczalnia agregatów do tynkowania Warszawa

Jeżeli chodzi o maszyny do tynków maszynowych, cena tego sprzętu w zakupie jest wysoka, znacznie bardziej opłacalny jest wynajem, zwłaszcza jeśli usługi związane z maszynowym nakładaniem tynków oferujemy okazjonalnie. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują sprzedaż, jeśli chodzi o agregat do tynkowania – codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia „sprzedam agregat tynkarski”. Jeżeli jednak planują Państwo jednorazowe prace budowlane zakup sprzętu, jakim jest maszyna do tynkowania, będzie zbędny. Nasza wypożyczalnia agregatów tynkarskich posiada w ofercie nowoczesne urządzenia, które umożliwiają pracę w ruchu ciągłym. Oferowane agregaty tynkarskie są przeznaczone do użycia ze wszystkimi fabrycznie wytwarzanymi suchymi zaprawami maszynowymi. Wykorzystując agregat tynkarski znacznie łatwiej i szybciej możemy wykonać tynki gipsowe, gipsowo-wapienne, cementowo-wapienne, również tynki ocieplające, zaprawy murarskie i inne. Jednocześnie zastosowanie profesjonalnych urządzeń do tynków tradycyjnych, maszynowych i natryskowych pozwala na znaczące oszczędności materiału – urządzenia te zapewniają bardzo wysoką wydajność zaprawy, przy uzyskiwaniu równomiernej powłoki tynkarskiej.

Maszyna do tynkowania – cena wynajmu

Maszyny tynkarskie to obecnie jedne z najczęściej wykorzystywanych sprzętów budowlanych. Wraz z agregatem otrzymują Państwo także wyposażenie dodatkowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem sprzętu z tego zakresu, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wycenią usługę – w zależności od rodzaju wynajmowanych urządzeń i czasu wynajmu.

Ceny wynajmu agregatów dostępnych w naszej wypożyczalni BMB SERWIS są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Zapewniamy Państwu wynajem sprzętu w Warszawie i okolicznych miejscowościach, jednocześnie podpowiadając na potrzeby i oczekiwania osób prywatnych i klientów biznesowych z terenu całego województwa mazowieckiego. Z nami prace tynkarskie będą jeszcze tańsze, szybsze i łatwiejsze do wykonania!

Wynajmij profesjonalny agregat tynkarski już dziś, korzystając z unikalnej oferty wypożyczalni BMB SERWIS! Serdecznie zapraszamy!

Czym się kierować wybierając agregat tynkarski?

Agregat tynkarski to urządzenie o zróżnicowanych parametrach pracy, które są uzależnione od marki i modelu, a także specjalizacji danego producenta. W rezultacie na rynku dostępne są:

  • agregaty do tynków tradycyjnych,
  • agregaty do tynków maszynowych,
  • agregaty do tynkowania natryskowego,
  • agregaty do tynków gipsowych.

Dobra wypożyczalnia agregatów tynkarskich oferuje na wynajem maszyny o bardzo różnych parametrach pracy, dlatego decydując się na zamówienie konkretnego modelu nie należy się kierować ceną, a przeznaczeniem urządzenia. Cena wynajmu agregatu powinna mieć tu znaczenie drugorzędne, zwłaszcza, że zastosowanie danego urządzenia z nieodpowiednimi materiałami może skutkować awarią agregatu.

Rodzaje agregatów tynkarskich

Pod względem konstrukcji i zasady działania możemy wyróżnić dwie grupy maszyn do tynkowania. Jedną z nich stanowią pompy ślimakowe, nazywane również membranowymi. Drugą agregaty hydrodynamiczne. Pompy ślimakowe i membranowe nie cieszą się dużą popularnością wśród wykonawców, co jest spowodowane:

  • dużym ciężarem sprzętu tynkarskiego,
  • koniecznością zastosowania drugiego urządzenia w postaci kompresora.

Do prawidłowej pracy pompy ślimakowe i membranowe wymagają kompresora o odpowiednich parametrach pracy – urządzenia, które utrzymuje stałą, dość wysoką wydajność przy zachowaniu sporego ciśnienia roboczego.

Maszyna tynkarska w postaci agregatu hydrodynamicznego to urządzenie znacznie częściej wybierane zarówno przez wykonawców, jak i klientów prywatnych. Za wyborem hydrodynamicznego agregatu do tynków przemawia relatywnie niewielki rozmiar urządzenia i ograniczony ciężar, dzięki czemu agregat jest poręczny i bardzo mobilny. Dodatkowo urządzenie hydrodynamiczne nie wymaga zastosowania zewnętrznego kompresora, w konsekwencji czego jest proste w obsłudze i ekonomiczne w działaniu.

Za wyborem hydrodynamicznych agregatów do tynków przemawia również szerokie spektrum dostępnych dysz, dzięki którym pracujemy szybko i skutecznie, jednocześnie uzyskując pożądaną grubość powłoki tynkarskiej. Równomierna dystrybucja materiału przekłada się nie tylko na efekt finalny, ale również spore oszczędności – urządzenie tynkarskie zużywa znacznie miej masy niż aplikacja ręczna. Nic więc dziwnego w tym, że wykonawcy i podwykonawcy konsekwentnie odchodzą od klasycznej technologii na rzecz tynków kładzionych maszynowo oraz tynków do tynkowania natryskowego. Za wyborem innowacyjnych technologii przemawia wysoki komfort pracy, uzyskiwany efekt wizualny, a także koszt wykonania powłoki tynkarskiej.