Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Tynk gipsowy
Tynk gipsowy
Obróbka i nakładanie na ściany materiałów takich jak tynk gipsowy wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiedniego sprzętu. Dzięki agregatom tynkarskim oraz profesjonalnym zacieraczkom do tynków, tynkowanie przebiega sprawnie, precyzyjnie i jest o wiele szybsze niż przy ręcznym wykonywaniu tych prac. Z myślą o tych, którzy chcą przyspieszyć wykonanie prac tynkarskich i postawić na najlepszy sprzęt, BMB SERWIS oferuje możliwość wynajmu urządzeń tynkarskich najwyższej klasy. Za ich pomocą, tynk gipsowy szybko znajdzie się na ścianie oraz zostanie wyszlifowany i wygładzony tak, że efekt estetyczny będzie zadowalający przez lata.

Tynk gipsowy jest materiałem coraz chętniej stosowanym – przede wszystkim wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Nowoczesne tynki gipsowe odznaczają się dobrą wytrzymałością na zróżnicowane warunki atmosferyczne, wilgoć, a przede wszystkim, są stosunkowo łatwe w obróbce i umożliwiają uzyskanie gładkiej powierzchni ściany w krótkim czasie. Szczególnie dobre efekty osiągnąć można, sięgając po oferowany przez naszą firmę sprzęt.

W ofercie BMB SERWIS znajdą Państwo wyłącznie nowoczesne i sprawdzone agregaty, zacieraczki oraz inny sprzęt tynkarski. Dysponujemy zarówno modelami, które zastosowanie znajdują w budynkach mieszkalnych, jak i do celów przemysłowych. Decyzja o wynajmie z BMB SERWIS przyniesie Państwu korzyści finansowe i da dostęp do najlepszego sprzętu, który nie zawiedzie przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych.

W celu uzyskania pełnej oferty wynajmu urządzeń do nakładania i obróbki tynków, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer126185/public_html/Bmb/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer126185/public_html/Bmb/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer126185/public_html/Bmb/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52