Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregat do tynków strukturalnych

Tynki strukturalne należą do grupy tynków ozdobnych. O ich walorach dekoracyjnych decydują szczególne właściwości, które pozwalają na uzyskanie określonego efektu wizualnego. Tynki strukturalne mogą być stosowane w pomieszczeniach oraz jako tynki elewacyjne. To uniwersalne rozwiązanie, które łączy względy estetyczne z zaletami praktycznymi. Tynk strukturalny dostępny jest w bardzo różnych wzorach i kolorach. Ogromną rolę w przypadku wzoru widocznego na tynku odgrywa rodzaj kruszywa zastosowanego w danej masie tynkowej, w szczególności zaś jego wielkość. To od wielkości pojedynczych ziaren kruszywa zależy uzyskiwany efekt 3D.

Chcąc uzyskać wyraźny i bardziej przestrzenny wzór powinniśmy więc wybierać tynki z dodatkiem większych ziaren. Podczas aplikacji tynku strukturalnego bardzo pomocy okazuje się agregat. Jednak nie każdy agregat tynkarski jest przeznaczony do pracy z masami tynkarskimi z kruszywem. Dlatego przed rozpoczęciem prac wykończeniowych warto upewnić się, czy agregat którym dysponujemy poradzi sobie z tynkiem strukturalnym. W przeciwnym razie może się okazać, że masa tynkarska nie będzie odpowiednio przygotowana do aplikacji, co może mieć bezpośredni wpływ na uzyskany efekt wizualny.

 
Wynajem agregatów do tynków strukturalnych

Dla większości firm budowlano-remontowych zakup agregatu do tynków strukturalnych jest inwestycją. Jeśli jednak nie pracujemy z tynkami strukturalnymi na co dzień, a agregat niezbędny jest nam tylko na potrzeby danej realizacji warto rozważyć jego wynajem. Wynajmując agregat do tynków strukturalnych mamy gwarancję, że urządzenie jest przeznaczone do pracy z określoną masą tynkarską oraz pewność jego gotowości do pracy. Za serwis oraz sprawność agregatu odpowiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

Agregat do tynków strukturalnych Warszawa

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych oferujemy agregaty do tynków strukturalnych na wynajem. W ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone do aplikacji różnych systemów wykończeniowych – od tynków strukturalnych, przez nakładanie szpachli mineralnych i akrylowych, aż po aplikację zabezpieczeń antyogniowych. Agregaty do tynków strukturalnych oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu budowlanego do planowanych prac. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferowane maszyny budowlane udostępniamy klientom w ramach wynajmu krótkoterminowego, z możliwością przedłużenia okresu najmu.