Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregaty malarskie
Wynajem agregatów malarskich Warszawa

W BMB SERWIS w Warszawie prowadzimy wynajem agregatów malarskich uznanych marek. To wysokiej jakości urządzenia, które usprawniają prace malarskie – z nimi znacznie łatwiej można malować ściany wewnętrzne i zewnętrzne farbami różnych typów. Wykonane powłoki malarskie wyróżniają się idealną gładkością, najlepszym pokryciem, a prace przebiegają znacznie szybciej. Agregat malarski to także znaczna oszczędność materiału, co przy realizacji prac wielkopowierzchniowych pozwala oszczędzić niemałe pieniądze.

Wypożyczalnia agregatów malarskich

Jako wypożyczalnia agregatów malarskich przedstawiamy Państwu pełną gamę nowoczesnych urządzeń, które przeznaczone są do malowania z użyciem różnych materiałów. Oferta naszej wypożyczalni obejmuje również agregaty malarsko-szpachlarskie, dzięki którym z pomocą jednego urządzenia możemy aplikować masy szpachlowe i malować opracowywane powierzchnie. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie pod wynajem to najwyższej jakości sprzęt sprawdzonych producentów, którego wybór stanowi gwarancję komfortowej i bezawaryjnej pracy oraz wysokiej jakości powierzchni gotowej. Profesjonalny agregat szpachlarsko-malarski, czy kompresor do malowania to urządzenia, które są niezastąpione podczas przeprowadzania prac wykończeniowych, tak w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych, jak i remontów obiektów mieszkalnych. Sprzęt pod wynajem oferowany przez BMB SERWIS to najlepszy możliwy wybór!

 

Wynajem kompresorów do malowania

Wynajem agregatu malarskiego jest jedną z wielu opcji dostępnych w naszej ofercie. Żeby zmniejszyć koszty malowania, przyspieszyć prace i uzyskać optymalny efekt warto wybrać agregaty malarskie sprawdzonych producentów – marek, które od lat wytyczają kierunek rozwoju rynku kompresorów do malowania i agregatów hydrodynamicznych. Wypożyczalnia to najtańszy sposób na zastosowanie tych urządzeń. W BMB SERWIS zapewniamy Państwu zawsze atrakcyjne ceny wynajmu, dlatego nie muszą Państwo decydować się na zakup urządzenia i przeznaczać w tym celu nieporównywalnie wyższych sum pieniędzy. Zapraszamy serdecznie już teraz do zapoznania się z modelami znajdującymi się w naszej ofercie!

Wynajem agregatów malarskich – cena

Koszt wynajmu agregatu malarskiego jest uzależniony od wielu indywidualnych czynników. Do najważniejszych zaliczamy:

  • wybór konkretnego urządzenia (kompresor do malowania, agregat hydrodynamiczny, agregat szpachlarsko-malarski),
  • okres trwania wynajmu,
  • łączna ilość urządzeń wynajmowanych przez Klienta.

Jednocześnie stali Klienci wypożyczalni BMB SERWIS mogą liczyć na korzystne warunki wynajmu urządzeń oraz niezmiennie konkurencyjne ceny. Potrzebny Państwu agregat malarski lub kompresor do malowania wysokiej jakości, który spełni się w każdych warunkach? Tylko w BMB SERWIS czekają na Państwa profesjonalne agregaty do malowania na wynajem w naprawdę korzystnych cenach!

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu miasta Warszawa, jak i całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia o potwierdzonej skuteczności działania, dostarczając przy tym profesjonalne usługi doradcze.

Jak dobrać agregat do malowania?

Jeśli nie wiedzą Państwo, który model wybrać, polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania w konkurencyjnej cenie.

Nasz specjalista oceni, jakie są Państwa potrzeby techniczne oraz oczekiwania i wskaże agregat do malowania, który spisze się najlepiej. Jako, że dysponujemy bardzo szeroką gamą urządzeń, z łatwością dopasować można u nas agregat do malowania, jakiego potrzeba

Skontaktuj się już teraz i znajdź sprzęt na miarę swoich potrzeb!

Agregat hydrodynamiczny

Ze względu na relatywnie nieduże gabaryty oraz niską masę urządzenia agregat hydrodynamiczny jest jednym z najczęściej wybieranych agregatów do malowania. Urządzenie nie wymaga zastosowania dodatkowego kompresora, ponieważ samoczynnie wytwarza odpowiednie ciśnienie za pomocą dobrze skonstruowanego układu pompującego odznaczającego się bardzo dobrym dopasowaniem elementów. Dodatkowym atutem agregatu hydrodynamicznego jest możliwość doboru pistoletu do malowania adekwatnie do rozprowadzanego produktu, dzięki czemu osiągany efekt wizualny jest wysokiej jakości.

Wynajem agregatów do malowania – kiedy się opłaca?

Wydawać by się mogło, że wynajem agregatów do malowania oraz kompresorów malarskich opłaca się wyłącznie przy realizacji prac wielkopowierzchniowych – tak tych wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. W praktyce okazuje się jednak, iż korzyści płynące z zastosowania agregatu malarskiego są tak duże, iż warto wynająć urządzenia także podczas realizacji pomniejszych zleceń. Podstawową zaletą maszynowego nakładania powłok malarskich jest możliwość uzyskania równomiernej powłoki na całej powierzchni – tego efektu nie uzyskamy malując ściany czy sufity wałkiem malarskim, jednocześnie malując powierzchnie styczne pędzlem. Tam, gdzie nałożymy farbę pędzlem faktura zawsze będzie nieco inna niż na pozostałej powierzchni, różnić może się również krycie.

Agregat hydrodynamiczny pozwala również przyspieszyć prace i oszczędzić produkt. Farby aplikowane przy pomocy agregatu są o wiele bardziej wydajne, w efekcie czego malowanie ścian czy elewacji może się okazać znacznie tańsze niż początkowo sądziliśmy. Dodatkową przewagą agregatu jest łatwość docierania do trudno dostępnych miejsc, które przy malowani tradycyjnym bywają niedomalowane lub odznaczają się licznymi zaciekami.