Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Zacieraczki do posadzek
Wypożyczalnia zacieraczek do betonu

Profesjonalne zacieraczki do betonu pozwalają szybko i efektywnie wykonać prace związane z obróbką tego materiału. Sprawdzają się zarówno podczas wstępnej czy końcowej obróbce betonu, jak i podczas drapania czy wykonywania prac szlifierskich. Jeśli potrzebna jest Państwu dobra zacieraczka do betonu – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. BMB SERWIS umożliwi wynajem szerokiej gamy modeli zacieraczek, które sprawdzą się w każdych warunkach.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowoczesne i sprawdzone zacieraczki do betonu – sprzęt ceniony przez ekspertów z branży budowlanej, dostosowany do wykonywania różnorodnych prac. Każda zacieraczka do betonu odznacza się:

 • funkcjonalną i solidną konstrukcją – jest prosta w obsłudze, mobilna oraz wytrzymała nawet w trudnych warunkach,
 • wysoką wydajnością pracy – zapewnia sprawne wykonywanie obróbki betonowych powierzchni – precyzyjne, a zarazem szybkie,
 • niewielką masą – zapewniającą łatwy transport urządzenia i przemieszczanie go w trakcie wykonywanych prac.
 
Wynajem zacieraczek samojezdnych 

Zacieraczki samojezdne sprawdzają się podczas bardzo wymagających prac budowlanych, podczas których używa się masy betonowej. Ich głównym zadaniem jest wygładzenie świeżych powierzchni betonowych, jednak sprawdzają się idealnie podczas konserwacji oraz ewentualnych napraw betonu. Zacieraczki samojezdne służą do wcierania substancji odpowiedzialnych za wiązanie i utwardzanie się powierzchni. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest usunięcie z powierzchni dołków, górek oraz innych niedoskonałości.

Decydując się na wynajem oferowanego przez nas sprzętu, stawiają Państwo nie tylko na niezawodne zacieraczki samojezdne, ale również na profesjonalną obsługę. Z myślą o Waszych potrzebach, BMB SERWIS zapewnia między innymi:

 • profesjonalne doradztwo techniczne – pomożemy wybrać odpowiednie zacieraczki samojezdne dla każdego klienta,
 • sprawną realizację zamówienia – wybraną zacieraczkę udostępnimy w krótkim czasie,
 • konkurencyjne warunki finansowe współpracy – pozwalające zaoszczędzić, a jednocześnie sięgnąć po niezawodny sprzęt – zacieraczki samojezdne.
Serwis zacieraczek do posadzek

Profesjonalne zacieraczki do betonu pozwalają szybko i efektywnie wykonać prace związane z obróbką tego materiału. Sprawdzają się zarówno podczas wstępnej, jak i końcowej obróbce betonu oraz podczas drapania czy wykonywania prac szlifierskich. Znacznie przyśpieszają pracę, więc jeśli szukają Państawo serwisu zacieraczek do betonu – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. BMB SERWIS umożliwia wynajem i naprawę zacieraczek.

Zalety zacieraczek do posadzek

Zacieraczki samojezdne sprawdzają się podczas bardzo wymagających prac budowlanych, podczas których używa się masy betonowej. Ich głównym zadaniem jest wygładzenie świeżych powierzchni betonowych, jednak sprawdzają się idealnie również podczas konserwacji oraz ewentualnych napraw betonu. Zacieraczki samojezdne służą do wcierania substancji odpowiedzialnych za wiązanie i utwardzanie powierzchni. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest usunięcie z powierzchni dołków, górek oraz innych niedoskonałości, co zdecydowanie ułatwia wykończenie powierzchni betonowych, przekładając się na doskonały efekt finalny systemu wykończeniowego – niezależnie od tego, czy zamierzamy wyłącznie pokryć posadzkę betonową specjalistyczną farbą, czy też wykonać na jej powierzchni podłogę.

Decydując się na wynajem oferowanego przez nas sprzętu, stawiają Państwo nie tylko na niezawodne zacieraczki samojezdne, ale również na profesjonalną obsługę. Z myślą o Waszych potrzebach, BMB SERWIS zapewnia między innymi:

 • profesjonalne doradztwo techniczne – pomożemy wybrać odpowiednie zacieraczki samojezdne dla każdego klienta,
 • sprawną realizację zamówienia – wybraną zacieraczkę udostępnimy w krótkim czasie,
 • konkurencyjne warunki finansowe współpracy – pozwalające zaoszczędzić, a jednocześnie sięgnąć po niezawodny sprzęt – zacieraczki samojezdne.
Ile kosztuje wynajem zacieraczki do betonu?

Koszt wynajmu zacieraczki do betonu zależy od wielu czynników. Dlatego też usługi wynajmu i dzierżawy specjalistycznego sprzętu budowlanego poddajemy indywidualnej wycenie, podczas której uwzględniamy:

 • rodzaj i model urządzenia,
 • ewentualne akcesoria dodatkowe,
 • okres najmu,
 • historię Klienta.

Wypożyczalnia wycieraczek do betonu oraz innego specjalistycznego sprzętu budowlanego BMB SERWIS to sprawdzony partner w biznesie. Od lat wspieramy firmy remontowe i remontowo-budowlane dostarczając wysokiej jakości rozwiązania usprawniające wykonanie poszczególnych prac. Stali Klienci naszej Wypożyczalni mogą liczyć na elastyczne warunki współpracy oraz zawsze korzystne ceny. Atrakcyjne warunki wynajmu urządzeń budowlanych oferujemy również nowym klientom, w tym osobom prywatnym.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wiążącej wyceny.

Wynajem zacieraczek do posadzek w Warszawie

Siedzibą wypożyczalni BMB SERWIS jest Warszawa. Naszą ofertę kierujemy do klientów realizujących prace remontowo-budowlane na terenie miasta, jak i całego województwa mazowieckiego. W razie potrzeby wspieramy Państwa w organizacji transportu maszyn i urządzeń na plac budowy. Zapewniamy przy tym dostępność szeregu specjalistycznych rozwiązań praktycznie od ręki, co znacząco ułatwia i przyspiesza realizację prac.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, którą przedstawia nasza wypożyczalnia zacieraczek do betonu i posadzek – zapraszamy do kontaktu!