Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Zacieraczki
Zacieraczka do tynków

Obróbka materiałów takich jak tynk cementowo-wapienny czy też gipsowy wymaga odpowiedniego sprzętu. Najlepiej w szlifowaniu czy też obróbce wstępnej oraz końcowej tynków sprawdzają się profesjonalne zacieraczki do tynków. Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu sprzętem, oferta BMB SERWIS spełni Wasze oczekiwanie. Zapewniamy bowiem możliwość wynajęcia najlepszych urządzeń do obróbki tynku w dobrej cenie.

Szlifierka do tynków cementowo wapiennych

Dysponujemy licznymi modelami jeśli chodzi o używane zacieraczki do tynków, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie urządzenia zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych (stosowanych nawet na bardzo szeroką skalę). Każda zacieraczka do tynków, która znajduje się w naszej ofercie to urządzenie wyróżniające się:

  • solidną i wytrzymałą konstrukcją – odporną na zniszczenia i dostosowaną do niezawodnej pracy nawet w wymagających warunkach,
  • niską masą – dzięki temu brygady budowlane mogą łatwo obsługiwać oraz przemieszczać sprzęt,
  • nowoczesnością – oferujemy wyłącznie sprzęt dający dostęp do zaawansowanych technologicznie opcji, zwiększających efektywność wykonywanych prac,
  • prostotą obsługi – wykonywanie zadań związanych z obróbką tynku jest z naszymi urządzeniami proste.

Decydując się na wynajem jednej z zacieraczek z oferty BMB SERWIS, każdy nasz Klient może również liczyć na fachowe techniczne doradztwo, sprawną dostawę zamówionego sprzętu oraz konkurencyjne warunki finansowe. Jeśli zatem potrzebna Państwu solidna zacieraczka do tynków – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem zacieraczek do tynku Warszawa

Oprócz sprzętu, jakim są używane zacieraczki do tynków, naszym klientom oferujemy także wynajem innego sprzętu. Często wybieranym przez naszych klientów urządzeniem jest szlifierka do tynków cementowo wapiennych, która znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Dzięki użyciu tego sprzętu możliwe jest pozbycie się wszelkich nierówności w betonie. Oferowana przez nas szlifierka do tynków cementowo wapiennych to maszyna, która sprawdza się nawet w trudno dostępnym miejscach.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze sprzętu budowlanego, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami telefonicznie oraz bezporeśdnie w naszej wypożyczalni w Warszawie. Wspólnie wybierzemy urządzenia, które ułatwią i przyspieszą wykonywane prace.