Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregaty do tynków cemento-wapiennych

Tynk cementowo-wapienny zalicza się do grupy tzw. tynków tradycyjnych. Na masę tynkarską składa się cement, piasek, woda oraz wapno budowlane. Niektórzy producenci mas tynkarskich wzbogacają tynki cementowo-wapienne dodatkami uszlachetniającymi, ale nie jest to reguła. Tynk cementowo-wapienny można stosować w pomieszczeniach, jak i aplikacjach zewnętrznych. O jego popularności decydują właściwości użytkowe oraz przystępna cena. Do nakładania tynków cementowo-wapiennych stosuje się specjalne agregaty, które przyspieszają pracę, jednocześnie gwarantując najbardziej optymalną konsystencję masy tynkarskiej. Aplikując masę tynkarską przy pomocy agregatów do tynków cementowo-wapiennych mamy pewność stałych parametrów aplikowanego produktu, który nie wysycha w trakcie nakładania.

 

Agregat do tynków cementowo-wapiennych na wynajem – Warszawa i okolice

W odpowiedzi na potrzeby zróżnicowanych klientów oferujemy Państwu agregaty do tynków cementowo-wapiennych. Usługi wynajmu agregatów do tynków cementowo-wapiennych świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, zapewniając sprzęt budowlany w pełni dostosowany do realizacji konkretnych prac na placu budowy. W ofercie posiadamy agregaty przeznaczone do pracy z tynkami gipsowymi, tynkami cementowo-wapiennymi i gipsowo-wapiennymi, a także tynkami zbrojeniowymi, zaprawami szczelinowymi i anhydrytowymi wylewkami samopoziomującymi. Każdy agregat do tynków cementowo-wapiennych jest gotowy do pracy. W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług nasza wypożyczalnia regularnie serwisuje udostępniany sprzęt budowlany, gwarantując jego sprawność i bezpieczeństwo.

Zalety naszych agregatów do tynków cementowo-wapiennych

Proponujemy Państwu agregat do tynków cementowo-wapiennych o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej wydajności, co przekłada się na łatwą i szybką aplikację tynku w każdych warunkach. Przy pomocy agregatu możemy tynkować powierzchnie w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Optymalna konsystencja mieszanki gwarantuje doskonałą przyczepność tynku do powierzchni poziomych i pionowych. Wśród licznych zalet urządzenia na szczególną uwagę zasługuje pojemny kosz, który znacząco wpływa na wydajność prac tynkarskich.

Agregaty do tynków cementowo-wapiennych dla klientów prywatnych i biznesowych

Specjalizujemy się w krótkookresowym wynajmie urządzeń i maszyn budowlanych z możliwością przedłużenia okresu najmu. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, oferując dogodne warunki wynajmu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta