Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Pompy do betonu
Wynajem pompy do betonu
Dystrybucja betonu w czasie tworzenia posadzek oraz innych elementów konstrukcji wymaga odpowiedniego sprzętu – takiego, który zatroszczy się o odpowiednią konsystencję materiału oraz jego precyzyjne podawanie. Zadanie to na placach budowy wykonuje pompa do podawania betonu. Jeśli prowadzą Państwo prace budowlane i potrzebna Wam niezawodna i specjalistyczna pompa do betonu, która zapewni sprawne wykonanie wszystkich zaplanowanych zadań – polecamy swoją ofertę i urządzenie, jakim jest pompa do podawania betonu Mixokret. W BMB SERWIS wynajmą Państwo najlepsze modele pompy do betonu Mikxokret na przystępnych warunkach. W stałym asortymencie posiadamy pompy stacjonarne do betonu na wynajem, jak również uniwersalne pompy ślimakowe. Obok usług wynajmu zapewniamy serwis i naprawę pomp do betonu, co przekłada się na kompleksową ofertę usługową.
Wypożyczalnia podajników do betonu w Warszawie
Każda pompa do betonu, którą mamy w ofercie to sprzęt dobrej marki, który pozwoli na efektywne wykonanie prac związanych z tworzeniem betonowych posadzek i nie tylko – bez względu na typ wykładanego betonu czy wielkość powierzchni. Pompy do betonu, którymi dysponujemy są:
 • wykonane w oparciu o wytrzymałą konstrukcję – dzięki temu pracują sprawnie nawet przy dużym obciążeniu,
 • łatwe w obsłudze – poradzi sobie z nimi każdy pracownik budowy,
 • funkcjonalne – zapewniają możliwość wykonania licznych prac związanych z podawaniem betonu,
 • wydajne – gwarantują przyspieszenie wykonywanych prac w znaczący sposób.
Klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty BMB SERWIS możemy zagwarantować bardzo dobre warunki współpracy. Troszczymy się zarówno o zapewnienie fachowego doradztwa technicznego przy wyborze sprzętu, minimalizację formalności, jak i konkurencyjne stawki wynajmu.

Więcej informacji o naszych pompach do betonu oraz szczegółową informację ofertową uzyskują Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w wypożyczalni w Warszawie!
Zastosowanie pompy do betonu
 • nie można podjechać gruszką z gotowym betonem do miejsca wylania betonu,
 • wylewka robiona jest na wyższych kondygnacjach,
 • trzeba przyśpieszyć i ułatwić prace,
 • należy wylać beton w kilku partiach lub też na kilku różnych powierzchniach,
 • układ budynku jest skomplikowany, a wylanie betonu możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem pompy.
Wynajem pompy do betonu – cena
Koszt wynajęcia pompy do betonu zależy od wielu czynników, dlatego usługi wynajmu każdorazowo wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in.:
 • model wybranego urządzenia,
 • okres wynajmu,
 • historię wynajmu danego Klienta.
Klientów zainteresowanych uzyskaniem wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu. Obok usług wynajmu zapewniamy również profesjonalne doradztwo, w tym pomoc w optymalizacji kosztów dzierżawy i użytkowania urządzeń.
Serwis pomp do betonu w Warszawie
Usługi związane z wynajmem specjalistycznego sprzętu budowlanego, w tym pomp do betonu świadczymy na terenie miasta Warszawa. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne oraz przedsiębiorców z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Z myślą o stałych Klientach oferujemy korzystne warunki współpracy i konkurencyjne ceny wynajmu, dzięki czemu koszt wynajęcia pompy do betonu jest niski, a sama usługa korzystna z perspektywy firm remontowych i remontowo-budowlanych, także marek specjalizujących się w realizacji prac wykończeniowych budynków mieszkalnych i usługowych.

Zaletą korzystania z usług profesjonalnej wypożyczalni specjalistycznego sprzętu budowlanego jest przede wszystkim dostęp do bardzo zróżnicowanego asortymentu, w ramach którego z łatwością możemy wybrać urządzenia dedykowane do realizacji konkretnych zadań. BMB Serwis oferuje także serwis i naprawę pomp do betonu.
Rodzaje pomp do betonu
Pompy do betonu dzieli się na rozwiązania stacjonarne i mobilne. Wśród pomp mobilnych dodatkowo wyróżniamy:
 • pompy gąsienicowe,
 • pompy samochodowe,
 • pompogruszki do betonu.
 • mini pompy do betonu
Pompy stacjonarne do betonu

Stacjonarna pompa do betonu to rozwiązanie cieszące się największą popularnością na placu budowy. Wynika to z faktu, iż oferowana pompa ma największą pojemność i mobilność. Jest to zazwyczaj urządzenie zamocowane na przyczepie samochodowej, którego pracą zarządza się z poziomu pilota lub guzików na obudowie. Pompy stacjonarne na wynajem bardzo dobrze spełniają swoje zadania w przypadku niewielkich robót – na placach budowy domów jednorodzinnych. Są małe i mają niewielki kosz zasypowy, dzięki czemu doskonale radzą sobie w warunkach ograniczonej przestrzeni. Ich mankamentem jest ograniczone pole manewrowania, które znacząco utrudnia pracę na nierównym terenie.

Pompy gąsienicowe do betonu

Pompy gąsienicowe to urządzenia bliźniacze względem pomp stacjonarnych. Różnicę stanowi własny system jezdny, w jaki są wyposażone. Dzięki temu są zaliczane do konstrukcji mobilnych. Pompy gąsienicowe charakteryzują się niewielkim gabarytem i małym koszem zasypowym. Pompy samochodowe wyróżniają się natomiast bardzo dużymi gabarytami, co pozwala na ich efektywne stosowanie w przypadku budownictwa wielorodzinnego. Swoją nazwę zawdzięczają temu, że najczęściej osada się je na samochodach ciężarowych zapewniających mobilność urządzenia. Pompogruszka to natomiast urządzenie stanowiące połączenie cech typowej gruszki do betonu (stałe mieszanie betonu) z pompom samochodową, która jest w stanie dojechać na dowolny plac budowy.

Pompy ślimakowe do betonu

Pompy ślimakowe do betonu Wśród szerokiego i zróżnicowanego asortymentu pomp do betonu znajdziemy również pompę ślimakową. Jak działa pompa ślimakowa do betonu? Kiedy warto z niej skorzystać? Pompa ślimakowa do betonu to uniwersalne urządzenie przeznaczone do pompowania i natrysku zapraw SPCC (tzw. torkretów mokrych), a także betonu drobnoziarnistego, tynku cementowo-wapiennego, tynków elewacyjnych typu baranek, tynków akustycznych i cienkowarstwowych, jak również wielu innych systemów budowlanych i wykończeniowych. Uniwersalny charakter urządzenia w połączeniu z trwałością konstrukcji oraz dużą mobilnością, jaką odznacza się ślimakowa pompa do betonu sprawiają, że rozwiązanie jest chętnie wykorzystywane przez wykonawców i podwykonawców, jak również osoby prywatne. Urządzenie współpracuje z mieszarkami dedykowanymi do zastosowań profesjonalnych i przeznaczonymi do przygotowywania mieszanek budowlanych praktycznie wszystkich typów.