Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Mixokrety
Mixokrety wynajem Warszawa

Jeśli szukają Państwo sprzętu, który pozwoli szybko i dokładnie wykonać posadzkę betonową, jastrychową czy inne, najlepszym rozwiązaniem będzie mixokret. Urządzenie to pozwala na tanie oraz sprawne przygotowywanie wylewek od podstaw. Dzięki niemu, podawanie suchego betonu, jak również innego typu murarskich zapraw jest proste, a prace wykonać można nawet na dużych powierzchniach w krótkim czasie. Niezawodne mixokrety znajdą Państwo w ofercie firmy BMB SERWIS – zapewniamy możliwość ich wynajmu w dobrej cenie. Mixokret na wynajem to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego.

Wypożyczalnia miksokret
Mixokret to urządzenie, które jest proste w obsłudze i realizuje szereg prac związanych z tworzeniem posadzki – od dokładnego zmieszania zaprawy, przez podawanie jej na wcześniej przygotowaną powierzchnię, aż po jej precyzyjne zatarcie mechaniczne czy też wygładzenie. Dlatego właśnie, sprzęt ten jest chętnie stosowany zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych.

Oferowane przez BMB SERWIS mixokrety to niezawodny sprzęt, który sprawdzi się nawet przy pracach wykonywanych na dużych i trudnych powierzchnia. Dysponujemy kilkoma modelami, gwarantując, ze każde nasze urządzenie zapewni:
•    sprawne wykonanie wylewki,
•    precyzję dystrybucję zaprawy,
•    niezawodną pracę nawet przy dużym obciążeniu,
•    łatwość obsługi,
•    łatwość przenoszenia.

Wybierając zatem urządzenie z naszej oferty, mogą być Państwo pewni, że spełni ono wszystkie oczekiwania.
Dodatkowo, współpracując z nami w zakresie wynajmu mixokretów oraz innego sprzętu budowlanego, każdy Klient może oczekiwać fachowej pomocy technicznej, a także atrakcyjnych stawek za oferowane maszyny.
Wszystkich zainteresowanych wynajmem mixokreta na terenie Warszawy i nie tylko zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!
Serwis miksokretów Warszawa

Obok usług związanych z wynajem miksokretów BMB Serwis zapewnia także profesjonalne usługi serwisowe i naprawę sprzętu budowlanego. Klientów poszukujących niezawodnego serwisu miksokretów zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy krótki czas naprawy i konkurencyjne ceny. Nasz serwis miksokretów obsługuje urządzenia wszystkich popularnych marek. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą serwisu agregatów malarskich i tynkarskich oraz serwisu pomp do betonu.