Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregaty do gładzi
Wynajem agregatów do gładzi

Wykonanie gładzi jest jeszcze łatwiejsze z użyciem przeznaczonych do tego urządzeń takich jak agregat do gładzi. Wypożyczalnia BMB SERWIS w Warszawie daje Państwu możliwość ich wypożyczenia w bardzo atrakcyjnych cenach. W ten sposób wykonanie prac nie będzie tak czasochłonne i jednocześnie będzie tańsze od ręcznego wykonania gładzi.

W naszym asortymencie posiadamy nowoczesne agregaty do gładzi – są to maszyny do gładzi gipsowej, które działają niezawodnie i wydajnie. Są to sprzęty wyposażone w najlepsze pompy i podzespoły, które zapewniają bezawaryjne działanie. Nasza wypożyczalnia wynajmuje również wielofunkcyjne agregaty malarsko-szpachlarskie, które również można wykorzystać do malowania ścian farbami olejnymi, wodnymi o różnych lepkościach. Posiadamy również na wynajem szlifierki do gładzi.

Maszyny do nakładania gładzi gipsowej

Agregat do gipsowania pozwala nie tylko na dużo szybsze wykonanie prac. Wykorzystanie maszyny do gładzi gipsowej to również zauważalna oszczędność materiału. Agregat do gładzi gipsowych zużywa aż 30% mniej materiału niż w przypadku standardowej metody nakładania gipsu. Agregat gipsowy to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej możliwości skrócenia czasu pracy do absolutnego minimum. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów Wypożyczalnia BMB SERWIS oferuje sprzęt wyłącznie najlepszych producentów na rynku, który sprawdzi się w trudnych warunkach pracy. Agregat do gładzi używany przez klientów naszej firmy to precyzja, szybkość i przede wszystkim odpowiedni komfort pracy.

 

Wypożyczalnia agregatów do gipsowana

Klientów z terenu miasta Warszawa zachęcamy do skorzystania z unikalnej oferty wypożyczalni BMB SERWIS, w której znajdziecie Państwo agregat do gładzi na wynajem o doskonałych parametrach pracy. Jako wypożyczania maszyn i urządzeń wyróżniamy się przystępnymi cenami wynajmu oraz dogodnymi warunkami współpracy. Z nami mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko na wypożyczeniu maszyny do gładzi gipsowej, ale również na kosztach robót. Jeżeli potrzebny jest agregat do gładzi, jego wynajem to najlepszy wybór – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i skorzystania z usług jednej z najlepszych wypożyczalni sprzętu działających na terenie Warszawy.

Ile kosztuje maszyna do nakładania gładzi gipsowej na wynajem?

Ceny wynajmu agregatów do gładzi gipsowych są uzależnione od:

  • wyboru konkretnego urządzenia,
  •  okresu najmu,
  •  liczby wynajmowanych urządzeń ogółem (Oferujemy korzystne warunki najmu dla stałych Klientów).

Klientów zainteresowanych wynajmem agregatu do gładzi zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do planowanych prac.

Czym się kierować wybierając agregat do nakładania gipsu?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje maszyn (agregatów) do mechanicznego nakładania gładzi. Pierwsze to pompy ślimakowe czy membranowe. Drugie to agregaty hydrodynamiczne. Które z nich warto wybrać?

Jako wypożyczalnia agregatów do gładzi oferujemy wyłącznie agregaty hydrodynamiczne. Jest to podyktowane faktem, iż pompy ślimakowe są urządzeniami bardzo ciężkimi, a przez to mało mobilnymi. Jednocześnie wymagają zastosowania drugiego urządzenia – kompresora o określonej wydajności przy wysokim ciśnieniu roboczym. Hydrodynamiczne agregaty do nakładania gładzi są pod tym względem o wiele wygodniejsze w użytkowaniu. Urządzenia nie wymagają stosowania zewnętrznego kompresora. Odpowiednie ciśnienie wytwarzają samodzielnie przy pomocy układu pompującego odznaczającego się bardzo dobrym dopasowaniem elementów. Dodatkowo hydrodynamiczna maszyna do nakładania gładzi gipsowej jest wyposażona w dyszę, dającą płaski, szeroki strumień gładzi. To pozwala na łatwą i szybką aplikację materiału na powierzchnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości efektu finalnego.

Wśród agregatów do gładzi dostępne są również urządzenia o dwojakim zastosowaniu – przeznaczone do nakładania gładzi oraz takie, dzięki którym możemy aplikować zarówno gładź gipsową, jak i powłokę malarską. Wybór urządzenia jedno- lub dwufunkcyjnego pozostawiamy w gestii naszych Klientów, którzy sami najlepiej wiedzą, jaką pracę mają do wykonania. W przypadku wykańczania dużych powierzchni z pewnością warto skorzystać z dwóch urządzeń na wynajem, które mogą pracować niezależnie od siebie. Przy mniejszych realizacjach wystarczające może się okazać urządzenie 2 w 1.

Agregat do gipsowania na małych powierzchniach

Decyzję o tym, czy gładź gipsową będziemy aplikować ręcznie, czy też maszynowo należy podjąć mając na uwadze zakres realizowanych prac. W przypadku drobnych prac (m.in. uzupełnienia ubytków w nałożonej wcześniej gładzi gipsowej) zastosowanie agregatu jest zbyteczne. Wystarczy tutaj szpachla tynkarska (tzw. pióro) o odpowiedniej szerokości. Natomiast w przypadku aplikacji gładzi na wszystkie powierzchnie (ściany i sufity) warto rozważyć wynajem maszyny do gładzi gipsowej, także w przypadku małych i średnich pomieszczeń. Argumentem jest tutaj nie tylko szybkość pracy, ale przede wszystkim jakość uzyskiwanego efektu, która znacząco ogranicza zakres prac na kolejnym etapie wykończenia gipsowanych powierzchni, a więc szlifowania gładzi. Równomiernie rozprowadzona gładź gipsowa bardzo dobrze i równo schnie, na jej powierzchni nie pojawiają się zgrubienia, o jakie nietrudno przy ręcznej aplikacji masy, a sama powłoka gipsowa z łatwością dociera także do trudnodostępnych miejsc, w których praca szpachlą jest nieporęczna.