Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Agregaty do szpachli
Wynajem agregatów do szpachlowania

W BMB SERWIS oferujemy Państwu na wynajem profesjonalne agregaty do szpachlowania. Dostępne w ofercie naszej wypożyczalni agregaty do szpachlowania to wydajne i niezawodne urządzenia, z którymi szpachlowanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a ze względu na oszczędność materiału także dużo tańsze niż w przypadku tradycyjnego nakładania szpachli.

Dzięki nowoczesnym agregatom do szpachli można poprawić jakość wykonanych nawierzchni. Agregaty i maszyny do szpachlowania sprawdzają się w szczególności w pracach na większych powierzchniach, ale również mogą być wykorzystane w domach i mieszkaniach do nakładania gotowych mas szpachlowych. W naszym asortymencie znajdują się również agregaty do szpachlowania i malowania, dzięki którym mogą Państwo również wygodniej pomalować pomieszczenia i elewacje.


Maszyny do szpachlowania

Agregaty przeznaczone do szpachlowania są idealną alternatywą dla tradycyjnego szpachlowania ścian. Maszyna do szpachlowania pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale przede wszystkim zużyty materiał, co wpływa na koszt całej pracy. Maszyny do szpachlowania sprawdzają się zarówno w firmach budowlano-remontowych, gdzie liczy się czas wykonania zlecenia, jak i podczas prac domowych. Ich relatywnie prosta obsługa sprawia, że ze szpachlowaniem maszynowym z łatwością poradzi sobie także osoba bez wcześniejszego doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu prac.

Zapewniamy Państwu zawsze atrakcyjne ceny wynajmu urządzeń, dlatego skorzystanie z naszej oferty jest znacznie bardziej korzystne od zakupu własnego sprzętu. Jeżeli planują Państwo szpachlowanie, warto skorzystać z naszych usług i wypożyczyć sprzęt, z którym prace będą przebiegały znacznie sprawniej – agregat to szpachlowania na wynajem to najwygodniejszy i najtańszy wybór, za którym idzie gwarancja terminowego wykonania zleconych prac. Zachęcamy do zapoznania się ze znajdującymi się w naszej ofercie modelami agregatów, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu! Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do przeprowadzenia zaplanowanych prac.

Wypożyczalnia agregatów do szpachlowania Warszawa

Ofertę urządzeń na wynajem kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z osobami prywatnymi, jak i klientami biznesowymi. Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy, co przekłada się na możliwość wyboru maszyny do szpachlowania adekwatnie do indywidualnych potrzeb danego zlecenia.

Cena wynajmu maszyny do szpachlowania

Nasza oferta obejmuje szereg urządzeń znanych i cenionych producentów. Ostateczna cena wynajmu maszyny do szpachlowania jest uzależniona od wielu czynników, dlatego każde zamówienie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę:

  • wybór konkretnego urządzenia,
  • okres najmu urządzenia,
  • liczbę ogólnie wynajętych urządzeń.

Oferujemy korzystne i elastyczne warunki wynajmu. Pamiętając przy tym o stałych Klientach, którzy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania wynajętego urządzenia, a w razie problemów pomoc serwisową.

Na co zwrócić uwagę wybierając agregat do szpachlowania?

Dostępne na rynku maszyny do szpachlowania różnią się od siebie parametrami pracy oraz funkcjonalnością. Obok urządzeń jednofunkcyjnych producenci agregatów do szpachlowania oferują nam również urządzenia wielofunkcyjne – maszyny umożliwiające maszynowe nakładanie szpachli i powłok malarskich z możliwością użytkowania na powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tam, gdzie opracowaniu poddajemy niewielkie powierzchnie warto skorzystać z możliwości oferowanych przez urządzenia wielofunkcyjne. Natomiast wszędzie tam, gdzie pracujemy na dużych powierzchniach lub jednocześnie wykonujemy prace wykończeniowe w kilku pomieszczeniach warto zastanowić się nad równoległym wynajęciem dwóch urządzeń – maszyny do szpachlowania i agregatu do malowania, które będą mogły pracować niezależnie przyspieszając wykonanie zaplanowanych prac w obiekcie.

Jednym z parametrów, który odróżnia od siebie używane przez firmy i osoby prywatne agregaty do szpachlowania jest wydajność. Przy większości praktycznych zastosowań to, jaką ma wydajność dany agregat szpachlarski nie ma dla użytkownika większego znaczenia. Parametr ten zaczyna być istotny w sytuacji, kiedy pracujemy z materiałem odznaczającym się wysoką lepkością. Im bardziej lepki mamy materiał, tym bardziej wydajnego agregatu będziemy potrzebowali.

Zalety agregatów do szpachlowania

Wykorzystanie agregatu do szpachlowania w pracach wykończeniowych wiąże się z licznymi korzyściami. Wśród najważniejszych należy wskazać m.in.:

  • znacznie większe tempo prac,
  • możliwość aplikacji powłoki szpachlowej o dowolnej grubości (zależy od wybranej dyszy),
  • wysoką jakość wykonania prac,
  • oszczędność materiału,
  • łatwą obsługę urządzenia, z którą bez większych problemów poradzi sobie również niedoświadczony operator.

Liczne zalety zastosowania maszyn do szpachlowania sprawiają, że z oferowanych przez naszą wypożyczalnię urządzeń coraz częściej i chętniej korzystają nie tylko mniejsze i średnie firmy remontowo-budowlane, ale również klienci prywatni, którzy samodzielnie wykonują prace wykończeniowe w remontowanych mieszkaniach lub domach.

Decydując się na skorzystanie z oferty agregatów na wynajem należy pamiętać, że są to urządzenia dedykujące do pracy z masami długo-wiążącymi. Czas schnięcia masy szpachlowej ma bardzo duże znaczenie zarówno dla komfortu pracy, jak i czyszczenia urządzenia po wykonanym szpachlowaniu.