Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Zaprawa tynkarska
Zaprawa tynkarska
Wykończenie ścian wymaga zastosowania materiałów takich jak dobrej jakości zaprawa tynkarska – zaprawa do tynków. To ona nadaje powierzchni ostateczną strukturę, pozwalając na estetyczne i trwałe pokrycie ścian. Aby efekt wykonywanych prac tynkarskich był zadowalający, potrzebna jest nie tylko dobrej jakości zaprawa tynkarska, ale również odpowiedni sprzęt do jej nakładania, szlifowania oraz wygładzania. I właśnie taki znajdą Państwo w ofercie naszej firmy.

Dzięki sprzętowi wynajmowanemu przez firmę BMB SERWIS, zrealizować można wszelkie prace związane z obróbką tynków. Oferujemy profesjonalne agregaty tynkarskie, zacieraczki do tynków i wiele innego sprzętu, za pomocą którego wszystkie prace w tym zakresie będzie można wykonać sprawnie oraz precyzyjnie.

Sprzęt, którym dysponujemy sprawi, że każda zaprawa tynkarska będzie położona na ścianie estetycznie, a jednocześnie zostanie odpowiednio zabezpieczona przez uszkodzeniami. Agregaty oraz zacieraczki dostosowane są zarówno do współpracy z tynkami gipsowymi, jak i cementowo-wapiennymi, co oznacza, że stosować je można zarówno przy tynkowaniu ścian wewnętrznych, jak i elewacyjnych, a także podczas prac o charakterze przemysłowym.

Wybierając współpracę z BMB SERWIS w zakresie wynajmu urządzeń tynkarskich i innego sprzętu budowlanego, zawsze mogą Państwo liczyć na:
•    pomoc techniczna przy doborze odpowiedniego sprzętu,
•    sprawną dostawę zamówionych urządzeń do obróbki tynków i innych materiałów,
•    profesjonalną obsługę od A do Z,
•    konkurencyjne stawki wynajmu – pozwalające na duże oszczędności podczas prac budowlanych.

Bliższych informacji o naszej ofercie udzielamy zarówno mailowo, jak i telefonicznie oraz bezpośrednio. Zapraszamy do kontaktu!