Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Pompy malarskie
Wynajem pomp malarskich
Chcąc ułatwić sobie malowanie ścian oraz przyspieszyć proces pokrywania ich farbą, warto sięgnąć po nowoczesne pompy malarskie. Pompy do malowania wpływają na jakość oraz tempo wykonywanych prac. Dzięki nim, czas malowania skróci się, a ściany, bez względu na strukturę, zostaną pokryte farbą dokładnie i równomiernie – bez zacieków, smug czy nierówności, o które nie trudno jeśli zamiast pompy do malowania zastosujemy pędzel lub wałek. Oczywiście efekt finalny malowania jest uzależniony do przygotowania powierzchni pod farbę. Im lepiej zostanie ona oczyszczona z ewentualnych niedoskonałości, tym bardziej nieskazitelnie będzie się prezentowała powłoka malarska. Dotyczy to tak powierzchni wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Zakup pompy malarskiej jest dużą inwestycją. Jeśli zatem potrzebna jest Państwu pompa malarska do wykonania jednorazowej pracy lub okazjonalnej realizacji zleceń – polecamy wynajem tego sprzętu z oferty BMB SERWIS. Zapewnimy dostęp do najlepszych urządzeń na rynku, pozwalając jednocześnie zmniejszyć wydatki na ten cel. Pompy do malowania na wynajem to doskonała propozycja zarówno dla klienta biznesowego, jak i osoby prywatnej. Koszt wynajmu urządzenia jest niewspółmiernie niski w stosunku do oszczędności, jakie jesteśmy w stanie wygenerować korzystając z pompy – oszczędzamy czas oraz materiał, co w przypadku ekip remontowo-budowlanych przekłada się na możliwość zaoferowania wysokiej jakości usług w naprawdę konkurencyjnych cenach.
Wynajem pomp do malowania natryskowego w Warszawie
Jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego staramy się dostarczać Klientom wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania. W ofercie naszej firmy znajdują się pompy malarskie sprawdzonych i cenionych producentów z branży budowlanej, takie jak pompa Graco – sprzęt, który nie zawiedzie tak przy wykonywaniu prac domowych, jak i tych na skalę przemysłową. Każda pompa malarska z naszej oferty to urządzenie:
 • o wytrzymałej konstrukcji – odporne na zniszczenia i zapewniające bezawaryjną pracę nawet przy dużym obciążeniu,
 • proste w obsłudze – zapewniamy również krótkie przeszkolenie, które pozwoli wykorzystać pełnię możliwości sprzętu,
 • łatwe do przenoszenia – z uwagi na relatywnie niską masę oraz odpowiednią konstrukcję,
 • zapewniające wydajną pracę – dystrybucja farb z jego pomocą znacznie przyspieszy proces malowania.
Koszt wynajęcia pompy malarskiej
Koszt wynajmu pompy malarskiej jest uzależniony od wielu czynników. Dlatego usługi wynajmu urządzeń specjalistycznych każdorazowo poddajemy indywidualnej wycenie, biorąc przy tym pod uwagę:
 • model wybranego urządzenia,
 • okres wynajmu,
 • historię wynajmu danego Klienta.
Cenimy sobie stałą współpracę z odbiorcami naszych usług, dlatego stali Klienci BMB SERWIS mogą liczyć na korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne rabaty. Naszą ofertę w zakresie pomp do malowania na wynajem uzupełniają usługi doradcze, w tym pomoc w wyborze systemu o parametrach najlepiej odpowiadających zaplanowanej pracy.

Nowym Klientom BMB SERWIS również oferujemy korzystne warunki dzierżawy urządzeń. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na rozsądne stawki wynajmu oraz fachową pomoc przy doborze odpowiedniego modelu pompy oraz doradztwo w zakresie użytkowania konkretnych modeli pomp malarskich. Posiadamy pompy do malowania na wynajem o zróżnicowanych parametrach pracy, co przekłada się na liczne aplikacje oraz pełne zadowolenie Klienta. Zachęcamy do kontaktowania się w celu uzyskania bliższych informacji o naszej ofercie! Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą pił do betonu oraz pomp do betonu.
Zalety pomp malarskich
Pompy do malowania na wynajem oferujemy na terenie miasta Warszawa. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z Warszawy, jak i całego województwa mazowieckiego. Oferowane przez nas pompy – pompa Graco, pompa malarska airless i wiele innych – doskonale sprawdzają się zarówno w aplikacjach profesjonalnych, jak i zastosowaniach na potrzeby samodzielnego przeprowadzania remontów mieszkań, domów i lokali użytkowych. Za ich wyborem przemawia:
 • oszczędność czasu i materiału,
 • możliwość dokładnego pokrycia każdej powierzchni,
 • możliwość pracy z szerokim spektrum farb i lakierów,
 • gwarancja sprawności wynajmowanych urządzeń,
 • wysoka skuteczność i wydajność pompy do malowania,
Pompy malarskie typu airless
Pompy malarskie typu airless umożliwiające malowanie natryskowe bez użycia sprężonego powietrza jako nośnika farby odznaczają się dwoma parametrami – przełożeniem i wydajnością. Przełożenie to stosunek powierzchni tłoka silnika pneumatycznego do powierzchni tłoka pompy farby, co przekłada się na stosunek ciśnienia powietrza zasilającego do ciśnienia farby. Pompy do malowania najnowszej generacji oferują stosunek nawet 1:75, co oznacza, że każdy bar ciśnienia powietrza w instalacji zasilającej silnik jest zamieniany na 75 barów ciśnienia farby. To pozwala na bardzo precyzyjną aplikację farby na powierzchni, dzięki czemu uzyskany efekt finalny jest pozbawiony smug oraz nierówności.

Wydajność to maksymalna ilość farby, jaką pompy do malowania są wstanie podać w określonej jednostce czasu. Wydajność danego modelu jest standardowo uzależniona od średnicy i skoku tłoka pompującego farbę. Pompy o dużych wydajnościach mogą zasilać jednocześnie więcej niż jeden pistolet, dzięki czemu pracujemy szybko i wydajnie. Szybkość pracy idzie w tym przypadku z wysoką jakością powłoki malarskiej, w wyniku czego pompy do malowania typu airless są powszechnie stosowane przez firmy specjalizujące się w malowaniu i lakierowaniu powierzchni, nie tylko przez ekipy remontowo-budowlane.