Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Osuszacze
Wynajem osuszaczy

BMB SERWIS to profesjonalna wypożyczalnia specjalistycznego sprzętu budowlanego. W swojej ofercie proponujemy między innymi wypożyczenie osuszacza. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego, odpowiadając tym samym na potrzeby klientów biznesowych i osób prywatnych. Profesjonalne osuszacze powietrza udostępniamy zarówno do celów remontowo-budowlanych, jak i do osuszania powietrza w obiektach po zalaniu.

 
Wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza

BMB SERWIS oferuje Państwu osuszacze pod wynajem – tylko najlepsze marki dostępne na rynku w doskonałym stanie technicznym. Usługi wykonywane przy pomocy naszego sprzętu pozwalają na szybkie pozbycie się wilgoci bez zbytniej ingerencji w powierzchnię budynku. Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt, który jest odporny na uderzenia i ma dodatkowe ułatwienia dla transportu, dzięki czemu oferowane osuszacze powietrza są naprawdę mobilne i doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych (domach i mieszkaniach), jak również obiektach użytkowych. Nasze osuszacze mają bardzo łatwy do oczyszczenia filtr powietrza, dzięki czemu ich użytkowanie nie sprawia naszym klientom żadnych problemów.

Sprzęt, jakim są osuszacze sprawdza się wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace remontowo-budowlane, do których należą tynkowanie czy wykonywanie wylewek. W przypadku tych prac nie jest konieczny zakup specjalistycznego sprzętu. Wystarczy, że zdecydują się Państwo na wynajem osuszacza za pośrednictwem naszej firmy. Cena zależna jest od wybranego sprzętu, ustalana jest z klientem indywidualnie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji – chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedni osuszacz.

Wypożyczalnia osuszaczy Warszawa

Ofertę profesjonalnych osuszaczy powietrza kierujemy do klientów biznesowych (firm remontowych i remontowo-budowlanych, jak również przedsiębiorstw reprezentujących inne branże) oraz klientów indywidualnych. Nasze urządzenia udostępniamy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. W razie potrzeby zapewniamy pomoc w organizacji transportu maszyn i urządzeń na place budów oraz miejsca wykonywania remontów.

Kiedy wypożyczyć osuszacz?

Duża wilgotność w budynku to obecnie częsty problem, który niesie ze sobą takie konsekwencje jak powstawanie grzybów, pleśni. Jest to zjawisko niebezpieczne zwłaszcza w przypadku osób z alergiami. Zbyt duża wilgoć powietrza w mieszkaniu może wpłynąć także na zwiększenie kosztu prac remontowych, czy późniejszy wzrost kosztu ogrzewania budynku. W każdym przypadku, gdzie wilgoć przekracza normę wypożyczenie osuszacza będzie najlepszym rozwiązaniem.

Profesjonalny osuszacz powietrza to także doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ze względu na uwarunkowania atmosferyczne dosychanie materiałów budowlanych jest utrudnione, a nam zależy na terminowej realizacji prac wykończeniowych. Dlatego też wypożyczenie osuszacza polecamy tam, gdzie konieczne jest przyspieszenie dosychania zapraw murarskich i tynkarskich, a także gładzi gipsowych i powłok malarskich.

Zalety osuszaczy powietrza

Przeprowadzanie prac wykończeniowych jest w dużej mierze uzależnione od czasu wysychania konkretnych produktów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych tynków, jak i wylewek czy gładzi gipsowych. Aplikacja kolejnego produktu na wilgotną powierzchnię prowadzi do nieestetycznych wykwitów na ścianach, jednocześnie ograniczając trwałość systemu wykończeniowego (farba na mokrej gładzi roluje się uniemożliwiając uzyskanie równomiernego pokrycia).

Niestety duża wilgotność powietrza spowodowana pracami remontowo-budowlanymi lub niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi skutecznie utrudnia i przedłuża wysychanie materiału, w konsekwencji powodując opóźnienia. Aby tego uniknąć, jednocześnie mieć pewność, że wszystkie produkty są odpowiednio wysuszone przed nałożeniem systemów wykończeniowych warto wypożyczyć osuszacz powietrza – urządzenie, dzięki któremu nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych jesteśmy w stanie zapewnić równomierne wysychanie warstw tynkarskich, wylewek, zaprawek oraz wszystkich innych systemów wymagających do prawidłowego związania odparowania nadmiaru wody. Osuszacz doskonale radzi sobie ze zjawiskiem wilgoci technologicznej, jak również eliminuje wpływ warunków atmosferycznych na dosychanie produktów.

Wynajem osuszacza po zalaniu

Uszkodzony dach, wadliwa instalacja, wypadek u sąsiada z wyższego piętra – przyczyn zalania obiektów mieszkalnych i użytkowych jest bardzo wiele. Usuwając skutki zalania najczęściej jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia remontu. Zanim jednak rozpoczniemy prace remontowe i wymianę systemów wykończeniowych niezbędne jest uporanie się z wilgocią. Woda, która wniknęła głęboko w strukturę ścian, stropów i podłóg potrzebuje dużo czasu, aby w pełni odparować. Proces ten możemy, a wręcz musimy przyspieszyć stosując specjalistyczne metody osuszania pomieszczeń. Jedną z nich jest zastosowanie osuszaczy powietrza.

Osuszacz to urządzenie, które eliminuje wilgoć z pomieszczenia i doprowadza jej nadmiar na zewnątrz. Dzięki temu para wodna nie skrapla się na powierzchni ścian i nie wnika ponownie w strukturę materiału. Zastosowanie profesjonalnych osuszaczy powietrza poleca się niezależnie od skali zalania. Osuszenie pomieszczenia daje gwarancję odpowiedniego przygotowania powierzchni do remontu, a zarazem pewność, iż po zakończeniu prac remontowych na ścianach nie pojawią się nieestetyczne i niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia wykwity.