Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
Tynk cementowo-wapienny
Tynk cementowo-wapienny
Chcąc wykończyć ścianę materiałami takimi jak tynk cementowo-wapienny, sięgnąć należy po odpowiedni sprzęt przeznaczony do realizacji prac tego typu. Jeśli potrzebują Państwo agregatu do tynku, zacieraczki bądź innych tego typu urządzeń, w ofercie firmy BMB SERWIS znajdą Państwo możliwość wynajmu najlepszych modeli – dostosowanych zarówno do wykonywania prac w domach prywatnych, jak i na skalę przemysłową.

Tynk cementowo-wapienny może być stosowany do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest to materiał paro przepuszczalny, wykazujący się dobrą przepuszczalnością, a przy tym odpornością na zróżnicowane warunki atmosferyczne – dobrze reagujący m.in. na wilgoć czy też duże amplitudy temperatur. Warto jednak podkreślić jego mikroporowatość oraz podatność na powstawanie mikropęknięć. Dlatego właśnie tak ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu tynkarskiego – z jego pomocą bowiem, możliwa jest precyzyjna obróbka tynku, jego wyszlifowanie i wygładzenie – tak, by np. położenie warstwy gładzi gipsowej czy też innych materiałów nie wiązało się z kłopotami.

Jeśli chcą Państwo położyć tynk cementowo-wapienny i potrzebują dobrego sprzętu – agregatu tynkarskiego czy też zacieraczki – zapraszamy do współpracy. BMB SERWIS zaoferuje możliwość wypożyczenia niezawodnych urządzeń, które spiszą się doskonale, pozwalając sprawnie i precyzyjnie nałożyć tynk na każdą ścianę i wygładzić go precyzyjnie.

Bliższych informacji udzielamy mailowo, telefonicznie oraz w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu!