Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
HURRICAN

Urządzenie podawcze m-tec hurrican wraz z silosami opadowymi lub kontenerami służy do załadunku maszyn do przerobu, np. pompy mieszającej M300. Urządzenie podawcze m-tec hurrican jest więc idealnym wstępem do nowoczesnej technologii przerobu materiałów.

Hurrican pozwala uniknąć czasochłonnego rozładunku, przenoszenia, rozrywania i wsypywania materiału z worków dzięki temu, że materiał jest transportowany w zamkniętym systemie bezpośrednio do maszyny do przerobu. Wydajność można dodatkowo zwiększyć dzięki opcjonalnej sprężarce, dzięki czemu nawet ciężkie produkty mogą być transportowane na duże odległości.

 

Dodatkowo hurrican może zostać rozbudowany o możliwość przerobu materiału z worków. Dzięki opcjonalnemu wyciągowi można odfiltrować zwykle wydostający się pył, umożliwiając racjonalną i czystą pracę.

Urządzenie podawcze hurrican może być dostarczone w wersji przenośnej, przejezdnej jako przyczepa do samochodu osobowego lub jako przenośnik blokowy zamontowany na silosie.

DANE TECHNICZNE

Jesteś zainteresowany usługa wynajmu? Skontaktuj się z nami !