Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
PRZECINARKA JEZDNA K-PS TORNADO 2
Przecinarka Tornado jest lekką, bardzo oszczędną i zwrotną maszyna do wycinania szczelin (na mokro i na sucho) w asfalcie i betonie. Ma zastosowanie wśród klientów tnących dylatacje w nowych podłożach betonowych, w naprawach nawierzchni, wycinaniu szczelin na przewody, itp.
Agregaty tynkarskie Putzmeister

Agregaty tynkarskie Putzmeister to urządzenia odznaczające się wysoką sprawnością oraz komfortem użytkowania, co przekłada się na efektywność prac tynkarskich. Wykorzystując agregat P13 możemy szybko i sprawnie aplikować produkt na powierzchnie, w tym także na powierzchnie w trudno dostępnych miejscach.

Putzmeister P13 to agregat tynkarski wyposażony w mechaniczny napęd pompy, przeznaczony do wykonywania najcięższych prac. Urządzenie bazuje na pracy pompy tłokowej do mieszkania i podawania ciężkich zapraw budowlanych przygotowywanych bezpośrednio na placu budowy. Agregat P13 obsługuje zaprawy o uziarnieniu do 10mm, co czyni go maszyną do prawie wszystkich tynków i zapraw.

Konstrukcja urządzenia gwarantuje jego wysoką wydajność przy jednoczesnej odporności na zużywanie się. Dzięki temu Agregat tynkarski Putzmeister P13 jest niezawodny. Urządzenie odznacza się również prostotą obsługi, dzięki czemu może być efektywnie wykorzystywane także przez operatorów nie posiadających wcześniejszego doświadczenia z agregatami tynkarskimi marki Putzmeister. Wśród licznych zalet oferowanego agregatu na uwagę zasługuje również niski koszt użytkowania, co pozwala ograniczyć do minimum koszty związane z wykonywaniem określonych prac tynkarskich.

Agregaty tynkarskie Putzmeister P13 – zastosowanie

Agregat tynkarski Putzmeister P13 jest dedykowany do pracy z mieszkankami przygotowywanymi bezpośrednio na placu budowy, jak i workowanymi tynkami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Sprawdza się w aplikacji: zapraw betonowych, tynku szlachetnego, tynku izolacyjnego, tynku cementowego, tynku cementowo-wapiennego, lekkich zapraw murarskich, jastrychu płynnego.

DANE TECHNICZNE

Jesteś zainteresowany usługa wynajmu? Skontaktuj się z nami !