Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236
Agregat malarski Titan 460 e Performance
Agregat malarski Titan 460 e Performance

Agregaty malarskie Titan

Agregaty malarskie amerykańskiej marki Titan to rozwiązania ekonomiczne, pozwalające w odczuwalny sposób obniżyć koszty nanoszenia powłok. Producent doceniany jest za wyroby wysokiej jakości wyróżniające się prostotą obsługi. Wszystkie produkty Titan objęte są 2-letnią gwarancją

Agregat malarski jest niezwykle praktycznym urządzeniem, które pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Agregat Titan jest rozwiązaniem zarówno dla dużych przedsiębiorstw budowlanych, jak i dla mniejszych firm. Oferowany przez nas Titan 460e ma bardzo zaawansowane funkcje, dzięki którym praca wykonywana jest znacznie sprawniej. Praca z użyciem agregatu jest nieporównywalnie efektywniejsza niż podczas tradycyjnego malowania. Mniejsze zużycie materiału jest dodatkowym atutem, które pozwala na zaoszczędzenie farby, a co z tym związane i pieniędzy. Oferowane przez nas agregaty malarskie Titan pozwalają na szybkie malowanie nawet bardzo dużych powierzchni. Do obsługi agregatu Titan 460 E potrzebna jest wyłącznie jedna osoba.

Podczas używania agregatu Titan 460 E – jak i pozostałych agregatów z naszej oferty – należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu. Konieczne jest zabezpieczenie nie tylko powierzchni, ale także pracownika. Podczas pracy z agregatem obowiązkiem jest założenie maski osłaniającej nos oraz usta, która chronić będzie drogi oddechowe przed niekorzystnym działaniem farby.

Agregaty malarskie Titan 460 E

Wielu użytkowników, między innymi agregatu malarskiego Titan 460 E, uważa wykorzystywaną przez producenta technologię natrysku bezpowietrznego za najlepszą na rynku. Agregat Titan 460 E to produkt o zmniejszonych rozmiarach i wadze, jednak z gwarancją najwyższej wydajności w danym rozmiarze! Polecamy go do prac na małych powierzchniach, na przykład do malowania ścian domów.

Zobacz numer do doradcy
Zobacz numer WYNAJEM
Zobacz numer SPRZEDAŻ
Zobacz numer SERWIS
Dane techniczne         
           Max. wydajność: 1.62 l/min

           Max. rozmiar dyszy: .021"

           Max. ciśnienie robocze: 204 bar

           Waga: 13,6 kg

          Silnik: 1000 Watt DC

          Zasilanie :
         220-240 VAC 50/60 Hz 100-120 VAC
         50/60 Hz


          Max. pobór mocy:
          220-240 VAC :5,5 A 100-120 VAC :
          12 A

          Max. temp. pokrywania materiału :
         43 C

         Specjalny wąż wysokociśnieniowy :  
          6.35 mm 15 m-1/4


          Wymiary : 441 x 324 x 415 mm

          Poziom ciśnienia akustycznego :
         80 dB

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul. Modlińska 205