Pompy malarskie

Pompy malarskie (pompa malarska)

Chcąc ułatwić sobie malowanie ścian oraz przyspieszyć proces pokrywania ich farbą, warto sięgnąć po nowoczesne pompy malarskie. Dzięki nim, czas malowania skróci się, a ściany, bez względu na strukturę, zostaną pokryte farbą dokładnie i równomiernie – bez zacieków, smug czy nierówności. Zakup pompy malarskiej jest dużą inwestycją. Jeśli zatem potrzebna jest Państwu pompa malarska do wykonania jednorazowej pracy – polecamy wynajem tego sprzętu z oferty BMB SERWIS. Zapewnimy dostęp do najlepszych urządzeń na rynku, pozwalając jednocześnie zmniejszyć wydatki na ten cel.

W ofercie naszej firmy znajdują się pompy malarskie sprawdzonych i cenionych producentów z branży budowlanej – sprzęt, który nie zawiedzie tak przy wykonywaniu prac domowych, jak i tych na skalę przemysłową. Każda pompa malarska z naszej oferty to urządzenie:

•    o wytrzymałej konstrukcji – odporne na zniszczenia i zapewniające bezawaryjną pracę nawet przy dużym obciążeniu,
•    proste w obsłudze – zapewniamy również krótkie przeszkolenie, które pozwoli wykorzystać pełnię możliwości sprzętu,
•    łatwe do przenoszenia – z uwagi na relatywnie niską masę oraz odpowiednią konstrukcję,
•    zapewniające wydajną pracę – dystrybucja farb z jego pomocą znacznie przyspieszy proces malowania.

Decydując się na współpracę z firmą BMB SERWIS, mogą Państwo również liczyć na rozsądne stawki wynajmu oraz fachową pomoc przy doborze odpowiedniego modelu pompy. Zachęcamy do kontaktowania się w celu uzyskania bliższych informacji o naszej ofercie!

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A