Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Wibratory

Ubijarka do kostki brukowej – wynajem BMB SERWIS

Prace polegające na ułożeniu kostki bywają czasochłonne. Zazwyczaj wymagają także użycia specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu. Jednym z takich sprzętów jest ubijarka do kostki brukowej. Wynajem tego sprzętu możliwy jest w BMB SERWIS. Ubijarki do kostki brukowej dostępne w naszej ofercie to sprzęt najwyższej jakości, charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, odporny na wstrząsy, uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze marki oraz rozwiązania o potwierdzonej skuteczności działania.

Wypożyczenie ubijarki do kostki brukowej – praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu

Każda ubijarka do kostki brukowej znajdująca się w naszej ofercie jest regularnie serwisowana, co wpływa na jakość prac wykonywanych z jej użyciem. Zwracamy szczególną uwagę na serwisowanie dolnej płyty maszyny, która chroni kostkę brukową podczas przeprowadzanych prac. Zależy nam na zadowoleniu, ale przede wszystkim bezpieczeństwie naszych klientów – dlatego jest to dla nas tak istotny aspekt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Pomogą oni w dobraniu odpowiedniej ubijarki do kostki brukowej, jak również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące jej wynajęcia. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni BMB SERWIS, która obejmuje szeroki zakres maszyn i urządzeń zaliczanych do grupy specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Od czego zależy cena za wypożyczenie ubijaki do kostki brukowej?

Koszt wynajmu urządzeń budowlanych jest uzależniony do wielu czynników. Dlatego też każdą usługę poddajemy wycenie indywidualnej, w ramach której uwzględniamy:
 • model urządzenia,
 • okres najmu,
 • historię Klienta.
Stałym Klientom naszej wypożyczalni oferujemy konkurencyjne warunki dzierżawy i wynajmu urządzeń budowlanych, w tym także wibratorów do kostki brukowej. To sprawia, że wiele firm z branży budowlanej i remontowo-budowlanej postrzega BMB SERWIS jako rzetelnego partnera w biznesie i rezygnuje z zakupu maszyn budowlanych na rzecz ich wynajmu.

Jako profesjonalna Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego staramy się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów. Stąd bogaty asortyment urządzeń na wynajem, konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki współpracy.

Ubijarka do kostki brukowej na wynajem: Zasięg oferty

Siedzibą wypożyczalni BMB jest Warszawa. Naszą ofertę kierujemy do Klientów realizujących prace brukarskie na terenie Stolicy, jak i całego województwa mazowieckiego. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie w organizacji transportu wynajętych maszyn i urządzeń na plac budowy.

Nasze wibratory i ubijarki do kostki brukowej są z powodzeniem wykorzystywane podczas układania bruku w przestrzeni publicznej, jak i wykonywana prac na prywatnych posesjach. Za skorzystaniem z naszej oferty przemawia wysoka sprawność sprzętu, co przekłada się na efektywną i szybą pracę oraz trwałość efektu finalnego.

Jak działają ubijarki do kostki?

Ubijaka do kostki brukowej to urządzenie służące do ubijania podłoża, bez którego nie jesteśmy w stanie ułożyć kostki brukowej w sposób estetyczny, funkcjonalny, a co najważniejsze trwały. Dlatego planując ułożenie kostki na podjeździe lub wokół domu warto sprawdzić ofertę ubijarek na wynajem. Przy wyborze urządzenia należy natomiast skupić się na parametrach technicznych, takich jak:
 • waga,
 • wydajność ubijania,
 • moc silnika,
 • wielkość płyty roboczej,
 • głębokość ubijania,
 • wielkość siły odśrodkowej,
 • częstotliwość wibracji,
 • kierunkowość,
 • dostępność akcesoriów.
Poszukując urządzenia do zastosowań domowych z pewnością zwrócimy uwagę na ubijarki typu skoczek, których masa nie przekracza 20 kg. Ten typ ubijarki do kostki brukowej bardzo dobrze sprawdzi się przy pracy na niewielką skalę, przy czym musimy pamiętać, że niska waga i ograniczona wydajność będzie wymagała czasochłonnego ubijania podłoża.

Na wydajność ubijania, a w konsekwencji także na czas przeprowadzenia pracy ogromny wpływ ma moc silnika. Im silniejszych silnik, tym wyższa wydajność. Jeśli więc planujemy realizację projektu wielkopowierzchniowego warto poszukać wibratora do kostki o odpowiedniej mocy i wydajności ubijania. Parametrem, który pośrednio i bezpośrednio wpływa na tempo wykonywania prac przy układaniu kostki brukowej jest również wielkość płyty roboczej. Tam, gdzie opracowujemy dużą, prostą przestrzeń doskonale sprawdzą się urządzenia wyposażone w dużą płytę roboczą. Tam, gdzie przestrzeń wymaga manewrowania urządzeniem, lepiej zdecydować się na średnie i małe płyty robocze, gdyż zapewniają one łatwiejsze manewrowanie, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Dobór urządzenia pod kątem łatwości manewrowania ma bardzo duże znaczenie dla jakości i tempa prac. Dlatego tam, gdzie teren jest trudny warto zastosować wibrator do kostki określany mianem ubijaka rewersyjnego lub ubijaka z biegiem wstecznym. Możliwość cofania okazuje się bowiem nieoceniona w opracowywaniu trudno dostępnych miejsc.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A