Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Zagęszczarki do betonu

Zagęszczarka do betonu – wynajem od BMB SERWIS

Zagęszczarka do betonu to sprzęt, który pozwala na skuteczne zwiększenie spoistości masy betonowej. Oferowana przez nas zagęszczarka (wraz z wibratorem do betonu) pozwala na jednolite zagęszczenie betonu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wymaganej jednorodności oraz spoistości betonu. Sprzęt tego typu powoduje usunięcie spomiędzy ziaren kruszywa nagromadzonych pęcherzyków powietrza, co wpływa na zwiększenie trwałości prac.

Zagęszczarka do betonu – wynajem sprzętu najwyższej jakości

Nasza firma oferuje klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Zagęszczarki pod wynajem oferowane przez BMB SERWIS to sprzęt sprawdzonych producentów, które pozwalają na szybkie i skuteczne przeprowadzenie prac budowlanych. Dzięki naszym zagęszczarkom oszczędzają Państwo czas poświęcony na prace.

Prace budowlane, zagęszczarka – wynajem dopasowany do potrzeb klienta

Podczas prac z wykorzystaniem naszych zagęszczarek do betonu istotne jest odpowiednie kontrolowanie procesu zagęszczania. Jeżeli po zastosowaniu zagęszczarki nie nastąpiło uplastycznienie mieszanki betonowej, konieczne jest użycie wibratora do betonu o wyższej amplitudzie drgań. W przypadku zbierania się wody wokół wibratora - należy zastosować wibrator do betonu o mniejszej amplitudzie. Prawidłowy efekt zagęszczenia uzyskuje się w momencie, kiedy na powierzchnię nie wydostają się już pęcherzyki powietrza.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Jeżeli planują Państwo prace remontowo – budowlane nie będzie konieczny zakup sprzętu, jakim jest zagęszczarka do betonu. Wynajem odpowiedniej maszyny to najlepsze rozwiązanie. Chętnie pomożemy i doradzimy Państwu w zakresie odpowiedniego sprzętu.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A