Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Tynk cementowo-wapienny

Tynk cementowo-wapienny

Chcąc wykończyć ścianę materiałami takimi jak tynk cementowo-wapienny, sięgnąć należy po odpowiedni sprzęt przeznaczony do realizacji prac tego typu. Jeśli potrzebują Państwo agregatu do tynku, zacieraczki bądź innych tego typu urządzeń, w ofercie firmy BMB SERWIS znajdą Państwo możliwość wynajmu najlepszych modeli – dostosowanych zarówno do wykonywania prac w domach prywatnych, jak i na skalę przemysłową.

Tynk cementowo-wapienny może być stosowany do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest to materiał paro przepuszczalny, wykazujący się dobrą przepuszczalnością, a przy tym odpornością na zróżnicowane warunki atmosferyczne – dobrze reagujący m.in. na wilgoć czy też duże amplitudy temperatur. Warto jednak podkreślić jego mikroporowatość oraz podatność na powstawanie mikropęknięć. Dlatego właśnie tak ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu tynkarskiego – z jego pomocą bowiem, możliwa jest precyzyjna obróbka tynku, jego wyszlifowanie i wygładzenie - tak, by np. położenie warstwy gładzi gipsowej czy też innych materiałów nie wiązało się z kłopotami.

Jeśli chcą Państwo położyć tynk cementowo-wapienny i potrzebują dobrego sprzętu – agregatu tynkarskiego czy też zacieraczki – zapraszamy do współpracy. BMB SERWIS zaoferuje możliwość wypożyczenia niezawodnych urządzeń, które spiszą się doskonale, pozwalając sprawnie i precyzyjnie nałożyć tynk na każdą ścianę i wygładzić go precyzyjnie.

Bliższych informacji udzielamy mailowo, telefonicznie oraz w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A