Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Tynk gipsowy

Tynk gipsowy

Obróbka i nakładanie na ściany materiałów takich jak tynk gipsowy wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiedniego sprzętu. Dzięki agregatom tynkarskim oraz profesjonalnym zacieraczkom do tynków, tynkowanie przebiega sprawnie, precyzyjnie i jest o wiele szybsze niż przy ręcznym wykonywaniu tych prac. Z myślą o tych, którzy chcą przyspieszyć wykonanie prac tynkarskich i postawić na najlepszy sprzęt, BMB SERWIS oferuje możliwość wynajmu urządzeń tynkarskich najwyższej klasy. Za ich pomocą, tynk gipsowy szybko znajdzie się na ścianie oraz zostanie wyszlifowany i wygładzony tak, że efekt estetyczny będzie zadowalający przez lata.

Tynk gipsowy jest materiałem coraz chętniej stosowanym – przede wszystkim wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Nowoczesne tynki gipsowe odznaczają się dobrą wytrzymałością na zróżnicowane warunki atmosferyczne, wilgoć, a przede wszystkim, są stosunkowo łatwe w obróbce i umożliwiają uzyskanie gładkiej powierzchni ściany w krótkim czasie. Szczególnie dobre efekty osiągnąć można, sięgając po oferowany przez naszą firmę sprzęt.

W ofercie BMB SERWIS znajdą Państwo wyłącznie nowoczesne i sprawdzone agregaty, zacieraczki oraz inny sprzęt tynkarski. Dysponujemy zarówno modelami, które zastosowanie znajdują w budynkach mieszkalnych, jak i do celów przemysłowych. Decyzja o wynajmie z BMB SERWIS przyniesie Państwu korzyści finansowe i da dostęp do najlepszego sprzętu, który nie zawiedzie przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych.

W celu uzyskania pełnej oferty wynajmu urządzeń do nakładania i obróbki tynków, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A