Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Wysokiej klasy sprzęt do szlifowania gładzi na wynajem

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem specjalistycznego sprzętu budowlanego, urządzeń takich jak szlifierka do gładzi, szlifierka do gładzi gipsowych czy szlifierka do ścian gipsowych zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. BMB SERWIS proponuje Państwu nowoczesne szlifierki do gipsu na wynajem. To, co wyróżnia ofertę naszej wypożyczalni to przystępne ceny oraz wysoka dostępność sprzętu – gdy planują Państwo prace z gipsem, nasza wypożyczalnia szlifierek do gipsu jest zawsze do dyspozycji! Mamy największy wybór sprzętu na rynku. Urządzenia proponowane przez naszą firmę to maszyny wyłącznie najlepszych producentów i marek, dzięki czemu mamy pewność, że z łatwością poradzą sobie z realizacją nawet najbardziej wymagającego zadania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta możemy zaproponować urządzenia, takie jak:
  • szlifierka do gipsu,
  • szlifierka do gładzi,
  • docierarka do gładzi,
  • szlifierka do gipsu typu żyrafa,
  • przecieraczka do gipsu.


Żyrafa: szlifierka do gipsu na wynajem

Żyrafy do gładzi to rozwiązania chętnie wybierane zarówno przez profesjonalne firmy remontowo-budowlane, jak i osoby prywatne. Za ich wyborem przemawia wysoki komfort pracy, co przekłada się na szybkość i precyzję szlifowania. BMB SERWIS posiada w swojej ofercie różne modele szlifierek do gipsu typu żyrafa o zwiększonym zasięgu (szlifierka na wysięgniku, ułatwiająca dostęp do wyżej położonych partii opracowywanej powierzchni). Są to markowe urządzenia, dzięki którym można dokładnie wyszlifować powierzchnie gipsowe. Żyrafa do gipsu może być wykorzystana po zastosowaniu właściwych papierów ściernych do usuwania farb i klejów z tynków. Dzięki urządzeniu, jakim jest żyrafa wykonanie prac jest znacznie szybsze i łatwiejsze, a przez to również tańsze. Pracownicy nie muszą ręcznie szlifować gipsu, a dodatkowa możliwość podłączenia odkurzaczy przemysłowych minimalizuje zapylenie pomieszczenia, co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo pracy, jednocześnie ograniczając potrzebę sprzątania przestrzeni po zakończonym szlifowaniu. W naszej ofercie znajduje się także szlifierka z odkurzaczem. Jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznego sprzętu, jakim jest szlifierka żyrafa – wynajem od firmy BMB SERWIS jest najlepszym wyborem. W zakresie sprzętu, który wypożyczamy, znajdują się także: szlifierka do ścian, docieraczka do gładzi, czy szlifierki do gładzi. Działamy również jako wypożyczalnia przecieraczek do gipsu. Posiadamy szeroki i zróżnicowany asortyment urządzeń budowlanych, dzięki czemu z łatwością odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania Klientów. W razie potrzeby nasi Pracownicy mogą doradzić dobór odpowiedniego sprzętu do planowanych prac, jak również poinstruować Państwa jak efektywnie pracować z daną szlifierką lub docieraczką do gładzi gipsowej.

BMB SERWIS: Sprawdzona wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego

Jako wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego oferujemy szeroki wybór maszyn i urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nam oszczędzają Państwo czas i pieniądze podczas wykonywania prac wykończeniowych i remontów. Nasza wypożyczalnia sprzętu oferuje specjalistyczne rozwiązania, które są nieodzownym elementem każdej budowy. Zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jeżeli interesuje Państwa jednorazowe wykorzystanie sprzętu, jakim jest szlifierka - wynajem to najlepszy wybór! Sprzęt do szlifowania gładzi na wynajem to także doskonałe rozwiązanie dla firm remontowych, które usługi szlifowania i docierania gładzi świadczą okazjonalnie, w związku z czym nie odczuwają potrzeby zakupu urządzenia na własność.

Od czego zależy koszt wypożyczenia sprzętu do szlifowania gipsu?

Oferta sprzętu do szlifowania gipsu jest bardzo szeroka i zróżnicowana. To sprawia, że usługi wynajmu i dzierżawy urządzeń budowlanych wyceniam indywidualnie. Podczas przygotowywania spersonalizowanej oferty dla Klienta pod uwagę bierzemy:

  • typ wypożyczanego narzędzia,
  • dobór akcesoriów dodatkowych,
  • okres wynajmu,
  • historię wypożyczeni Klienta.

Ceniąc sobie stałą współpracę z odbiorcami naszych usług stałym Klientom oferujemy korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Równie konkurencyjne warunki wynajmu szlifierek do gładzi gipsowych oferujemy nowym Klientom i osobom prywatnym.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wiążącej oferty.

Wypożyczalnia szlifierek do gipsu: Zasięg usług BMB SERWIS

Siedzibą naszej wypożyczalni jest Warszawa. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z terenu Stolicy, jak i całego województwa mazowieckiego. W razie potrzeby pomagamy w zorganizowaniu transportu wybranych urządzeń na plac budowy lub miejsce remontu. To daje Państwu pewność, że sprzęt będzie dostarczony terminowo i odpowiednio zabezpieczony na czas transportu.

Szlifierka żyrafa: Czy to rozwiązanie, którego potrzebuję?

Ze względu na wysoką funkcjonalność szlifierka żyrafa jest urządzeniem, które jako wypożyczalnia narzędzi udostępniamy najczęściej. Wynika to przede wszystkim z zasięgu tego typu szlifierki, którą możemy dotrzeć do wysoko położonych partii opracowywanej powierzchni bez konieczności wspinania się po drabinie – bezpiecznie, szybko i komfortowo. Dodatkowym atutem żyrafy jest możliwość opracowywania szerokiego zakresu powierzchni bez konieczności zmiany miejsca operatora szlifierki. To znacząco ułatwia prace w niewielkich przestrzeniach, jak również przestrzeniach, w których przemieszczanie się jest z różnych względów utrudnione.

Żyrafa to szlifierka do gładzi gipsowych, którą z powodzeniem możemy zintegrować z odkurzaczem przemysłowym. To kolejny atut przemawiający na korzyść tego rozwiązania – odkurzać skutecznie odciąga powstający podczas szlifowania pył, zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo pracy. Szlifierka z odkurzaczem okazuje się nieoceniona wszędzie tam, gdzie ze względu na obecne w pomieszczeniu przedmioty chcemy uniknąć wysokiego zapylenia.

Jeśli wciąż zastanawiacie się Państwo, czy szlifierka żyrafa to rozwiązanie, którego poszukujecie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze optymalnego urządzenia na wynajem.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul. Modlińska 205