BMB SERWIS oferuje Państwu nowoczesne szlifierki do gipsu na wynajem. W naszej wypożyczalni można otrzymać je zawsze w przystępnych cenach – gdy planują Państwo prace z gipsem, nasza wypożyczalnia szlifierek do gipsu jest zawsze do dyspozycji!

W ofercie posiadamy różne modele szlifierek do gipsu (żyraf). Są to markowe urządzenia, dzięki którym można dokładnie wyszlifować powierzchnie gipsowe. Również mogą być one wykorzystane po zastosowaniu właściwych papierów ściernych o usuwania farb i klejów z tynków. Dzięki nim wykonanie prac jest znacznie szybsze i łatwiejsze, a przez to również tańsze. Pracownicy nie muszą ręcznie szlifować gipsu, a dodatkowa możliwość podłączenia odkurzaczy przemysłowych minimalizuje zapylenie pomieszczenia.

W BMB SERWIS dbamy również o bardzo atrakcyjne ceny wypożyczania sprzętów i elektronarzędzi. Dzięki nam mogą Państwo zaoszczędzić przy wykańczaniu wnętrz czy też na remoncie, dlatego zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą – szlifierka do gipsu na wynajem to najlepszy wybór!

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A