Szybki kontakt

Nasz serwis działa w każdy dzień roboczy od 8:00 do 16:00 icon_widget_image BMB Serwis 03-120 Warszawa ul. Modlińska 205 NIP: 813-281-16-27 icon_widget_image +48 22 392 71 91 +48 796 236 236 icon_widget_image biuro@bmbserwis.eu
SILOMAT MAI 4 YOU

Urządzenie podawczee MAI 4 you wraz z silosami opadowymi lub kontenerami służy do załadunku maszyn do przerobu, np. pompy mieszającej . Urządzenie podawcze MAI jest więc idealnym wstępem do nowoczesnej technologii przerobu materiałów.

MAI 4 YOU pozwala uniknąć czasochłonnego rozładunku, przenoszenia, rozrywania i wsypywania materiału z worków dzięki temu, że materiał jest transportowany w zamkniętym systemie bezpośrednio do maszyny do przerobu. Wydajność można dodatkowo zwiększyć dzięki opcjonalnej sprężarce, dzięki czemu nawet ciężkie produkty mogą być transportowane na duże odległości.

 

Dodatkowo  MAI może zostać rozbudowany o możliwość przerobu materiału z worków. Dzięki opcjonalnemu wyciągowi można odfiltrować zwykle wydostający się pył, umożliwiając racjonalną i czystą pracę.

Urządzenie podawcze MAI  może być dostarczone w wersji przenośnej, przejezdnej jako przyczepa do samochodu osobowego lub jako przenośnik blokowy zamontowany na silosie.

HURRICAN

Urządzenie podawcze m-tec hurrican wraz z silosami opadowymi lub kontenerami służy do załadunku maszyn do przerobu, np. pompy mieszającej M300. Urządzenie podawcze m-tec hurrican jest więc idealnym wstępem do nowoczesnej technologii przerobu materiałów.

Hurrican pozwala uniknąć czasochłonnego rozładunku, przenoszenia, rozrywania i wsypywania materiału z worków dzięki temu, że materiał jest transportowany w zamkniętym systemie bezpośrednio do maszyny do przerobu. Wydajność można dodatkowo zwiększyć dzięki opcjonalnej sprężarce, dzięki czemu nawet ciężkie produkty mogą być transportowane na duże odległości.

 

Jesteś zainteresowany usługa wynajmu? Skontaktuj się z nami !