Mixokrety

Mixokrety, mixokret

Jeśli szukają Państwo sprzętu, który pozwoli szybko i dokładnie wykonać posadzkę betonową, jastrychową czy inne, najlepszym rozwiązaniem będzie mixokret. Urządzenie to pozwala na tanie oraz sprawne przygotowywanie wylewek od podstaw. Dzięki niemu, podawanie suchego betonu, jak również innego typu murarskich zapraw jest proste, a prace wykonać można nawet na dużych powierzchniach w krótkim czasie. Niezawodne mixokrety znajdą Państwo w ofercie firmy BMB SERWIS – zapewniamy możliwość ich wynajmu w dobrej cenie.

Mixokret to urządzenie, które jest proste w obsłudze i realizuje szereg prac związanych z tworzeniem posadzki – od dokładnego zmieszania zaprawy, przez podawanie jej na wcześniej przygotowaną powierzchnię, aż po jej precyzyjne zatarcie mechaniczne czy też wygładzenie. Dlatego właśnie, sprzęt ten jest chętnie stosowany zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych.

Oferowane przez BMB SERWIS mixokrety to niezawodny sprzęt, który sprawdzi się nawet przy pracach wykonywanych na dużych i trudnych powierzchnia. Dysponujemy kilkoma modelami, gwarantując, ze każde nasze urządzenie zapewni:
•    sprawne wykonanie wylewki,
•    precyzję dystrybucję zaprawy,
•    niezawodną pracę nawet przy dużym obciążeniu,
•    łatwość obsługi,
•    łatwość przenoszenia.

Wybierając zatem urządzenie z naszej oferty, mogą być Państwo pewni, że spełni ono wszystkie oczekiwania.
Dodatkowo, współpracując z nami w zakresie wynajmu mixokretów oraz innego sprzętu budowlanego, każdy Klient może oczekiwać fachowej pomocy technicznej, a także atrakcyjnych stawek za oferowane maszyny.
Wszystkich zainteresowanych wynajmem mixokreta na terenie Warszawy i nie tylko zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A