Silomaty

Wąż do silomatu – BMB SERWIS

Niezastąpione podczas prac tynkarskich silomaty mogą Państwo wypożyczyć w naszej firmie BMB SERWIS – zawsze w zachęcających cenach. Teraz nie muszą Państwo kupować własnego sprzętu, ponieważ jest on dostępny w naszej wypożyczalni w Warszawie już teraz, wystarczy tylko skontaktować się z nami i umówić na odbiór w dogodnym terminie.

Silomaty to praktyczne urządzenia podawcze, które wraz z silosami czy kontenerami są przeznaczone do załadunku maszyn do przerobu. Dzięki nim można znacznie przyspieszyć wszelkiego rodzaju prace. Nie jest konieczny czasochłonny rozładunek, rozrywanie opakowań materiałów, a także wsypywanie ich do maszyn, ponieważ silomaty zadbają o to, aby materiały dostawały się bezpośrednio do nich.

W naszej ofercie posilamy różne modele silomatów, dlatego mogą dopasować je Państwo indywidualnie do swoich potrzeb. Wypożyczamy także akcesoria takie jak: wąż do silomatu, wyciąg, sprężarka do transportu cięższych produktów.

Wąż do Mixokreta – wynajem sprzętu

BMB SERWIS oferuje wynajem, jeśli chodzi o wąż do silomatu, czy wąż do Mixokreta. Proponowane przez nas przewody są bardzo wytrzymałe, przez co mogą być wykorzystywane nawet przy bardzo dużym ciśnieniu. Wąż do mixokreta może być stosowany w szerokim zakresie temperatur – między od -10 do +60 stopni Celsjusza. Jeżeli planują Państwo jednorazowe prace z wykorzystaniem silomatu, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem sprzętu, jakim są używane węże do silomatu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego BMB SERWIS! Oferujemy nie tylko używane węże do silomatu, ale wiele innych sprzętów niezbędnych na każdej budowie.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A