Silomaty

Wąż do silomatu

Niezastąpione podczas prac tynkarskich silomaty mogą Państwo wypożyczyć w naszej firmie BMB SERWIS – zawsze w zachęcających cenach. Teraz nie muszą Państwo kupować własnego sprzętu, ponieważ jest on dostępny w naszej wypożyczalni w Warszawie już teraz, wystarczy tylko skontaktować się z nami i umówić na odbiór w dogodnym terminie.

Silomaty to praktyczne urządzenia podawcze, które wraz z silosami czy kontenerami są przeznaczone do załadunku maszyn do przerobu. Dzięki nim można znacznie przyspieszyć wszelkiego rodzaju prace. Nie jest konieczny czasochłonny rozładunek, rozrywanie opakowań materiałów, a także wsypywanie ich do maszyn, ponieważ silomaty zadbają o to, aby materiały dostawały się bezpośrednio do nich.

W naszej ofercie posilamy różne modele silomatów, dlatego mogą dopasować je Państwo indywidualnie do swoich potrzeb. Również wypożyczamy akcesoria takie jak: wąż do silomatu, wyciąg, sprężarka do transportu cięższych produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego BMB SERWIS!

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A