Przedstawiamy najnowszą ofertę specjalną naszej wypożyczalni. Kilkadziesiąt nowych agregatów malarskich Titan 540 Impact już teraz na wynajem!
Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty! 796 236 236

Silomaty

Silomat tynkarski, wąż do silomatu, pozostałe akcesoria na wynajem w BMB SERWIS

Niezastąpione podczas prac tynkarskich silomaty mogą Państwo wypożyczyć w naszej firmie BMB SERWIS – zawsze w zachęcających cenach. Teraz nie muszą Państwo kupować własnego sprzętu, ponieważ jest on dostępny w naszej wypożyczalni w Warszawie praktycznie od ręki, wystarczy tylko skontaktować się z nami i umówić na odbiór w dogodnym terminie. Silomaty na wynajem to usługa, którą kierujemy do klientów biznesowych i osób prywatnych, każdorazowo zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie doboru silomatu oraz akcesoriów adekwatnie do planowanych prac tynkarskich.

Silomaty to praktyczne urządzenia podawcze, które wraz z silosami czy kontenerami są przeznaczone do załadunku maszyn do przerobu. Dzięki nim można znacznie przyspieszyć wszelkiego rodzaju prace. Nie jest konieczny czasochłonny rozładunek, rozrywanie opakowań materiałów, a także wsypywanie ich do maszyn, ponieważ silomaty zadbają o to, aby materiały dostawały się bezpośrednio do nich.

W naszej ofercie posilamy różne modele silomatów, w tym także urządzenia takie, jak silomat tynkarski. To sprawia, iż z łatwością mogą dopasować je Państwo indywidualnie do swoich potrzeb. Wypożyczamy także akcesoria takie jak: wąż do silomatu, sondę i wibrator do silosu, sprężarka do transportu cięższych produktów. Dzięki temu w jednym miejscu możecie Państwo skompletować cały sprzęt niezbędny do wykonania zaplanowanych prac i odebrać swoje zamówienie jednym transportem.

Wąż do Mixokreta – wynajem sprzętu i akcesoriów

BMB SERWIS oferuje wynajem sprzętu budowlanego i maszyn budowlanych, jak również pełne spektrum urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. To sprawia, że w ofercie naszej wypożyczalni bez trudu znajdziecie Państwo wysokiej jakości wąż do silomatu oraz wąż do mixokreta. Proponowane przez nas przewody są bardzo wytrzymałe, przez co mogą być wykorzystywane nawet przy bardzo dużym ciśnieniu. Wąż do mixokreta może być stosowany w szerokim zakresie temperatur – między od -10 do +60 stopni Celsjusza. Jeżeli planują Państwo jednorazowe prace z wykorzystaniem silomatu, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem sprzętu wraz odpowiednimi akcesoriami. Wynajem silomatów i akcesoriów to także doskonałe rozwiązanie dla klientów biznesowych, którzy okazjonalnie wykonują prace tynkarskie, w związku z czym nie mają potrzeby inwestowania w zakup własnego sprzętu i akcesoriów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego BMB SERWIS! Oferujemy nie tylko węże do silomatu, ale wiele innych sprzętów niezbędnych na każdej budowie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą agregatów malarskich oraz osuszaczy.

Ile kosztuje wynajem silomatu?

Usługa wynajmu silomatu wraz z akcesoriami jest wyceniana indywidualnie. Podczas wyceny uwzględniamy:
  • model urządzenia,
  • wybrane akcesoria,
  • okres wynajmu,
  • historię wynajmu Klienta.
Wypożyczalnia specjalistycznego sprzętu budowlanego BM SERWIS ma przyjemność wspierać Państwa w realizacji zadań własnych i prac zleconych. Jako rzetelny partner w biznesie stałym Klientom oferujemy korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Równie atrakcyjną ofertę cenową kierujemy do klientów nowych oraz osób prywatnych, a także firm zainteresowanych jednorazowym skorzystaniem z usług naszej wypożyczalni.

Szukasz konkretnego urządzenia? Marki? Modelu? Wydajności? Skontaktuj się z nami. Ze względu na szeroki asortyment naszej wypożyczalni, jak również dużą rotację sprzętu nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować dostępności urządzeń budowlanych online. Posiadamy szeroki wybór silomatów tynkarskich i akcesoriów pośród których z pewnością znajdziemy interesujące Państwa urządzenie.

Wypożyczania BMB SERWIS: Zasięg oferty

Wypożyczalnia BMB SERWIS działa na terenie miasta Warszawa. Do współpracy zachęcamy Klientów ze Stolicy, jak również odbiorców z terenu całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy pomoc w transporcie wybranych maszyn i urządzeń na plac budowy lub miejsce wykonywanego remontu. Wspieramy w tym zakresie profesjonalne firmy remontowe i remontowo-budowlane oraz osoby prywatne, które we własnym zakresie wykonują prace remontowe.

Jak działają silomaty tynkarskie?

Silomat to urządzenie z zakresu pneumatycznych systemów przemysłowych. Silomaty są powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej i wykończeniowej. Urządzenia automatycznie i bezpyłowo toczą mieszkanki do przygotowania zapraw, tym samym zwiększając tempo i wydajność pracy, przy zachowaniu komfortowych i bezpiecznych warunków jej wykonywania.

Standardowo silomat tynkarski składa się z: zbiornika zasypowego, kompresora i wibratora

Z czego wynika popularność silmatów w branży budowalnej i remontowej? W obu branżach wykorzystuje się materiały, które mają postać proszku. Ich przygotowanie do aplikacji wymaga zmieszania proszki z wodą. Wykorzystanie silomatów pozwala zautomatyzować proece mieszkania, który w innych warunkach pracownicy musieliby wykonać ręcznie. Automatyczne przygotowanie materiału to nie tylko spora oszczędność czasu dla pracownika, ale również gwarancja odpowiedniego wymieszania materiału, w którym nie znajdziemy grudek, ani suchego niedomieszanego proszku.

Do czego można wykorzystać silomat?

Ze względu na swoją budowę oraz mechanikę działania silomat może być wykorzystywany do przygotowywania szerokiego spektrum materiałów budowlanych i wykończeniowych, w tym: tynków cementowo-wapiennych, tynków cementowych, gipsowych, wapiennych, zaprawy murarskiej, klejowej oraz innych materiałów sypkich.

agregaty malarskie, agregat do szpachlowania, agregat do gładzi, agregaty tynkarskie, szlifierka do gipsu, wąż do silomatu, wypożyczalnia agregatów, wypożyczalnia szlifierek do gipsu


Wypożyczalnia BMBSERWIS - wynajem agregatów - Warszawa, ul.Jagiellońska 67A